2752
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت گربه صفت

849 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها 

راستش ماجرا اینطوره که ما حدود یکساله که ازدواج کردیم  و تو این یکسال شام و خونه مادرشوهرم اینا بودیم  ینی خودشو دوس داشتن که یجا شام بخوریم و همدیگه رو بیشتر ببینن و اینم بگم ما تو یه ساختمون ولی دو تا واحد جدا زندگی میکنیم. ینی ما طبقه بالای مادرشوهرم هستیم 

چن وقت پیش یه بحثی بین من و همسرم  پیش اومد و  مادرشوهر مداخله کردن و منت این شامو سر من گزاشتن و منت خیلی چیزای دیگه 

اینم بگم من اصلا تا حالا بهشون بی احترامی نکردم  همون موقع بحث هم هیچ بی ادبی نکردم ولی هرچی گفتن مودبانه جوابشون رو دادم 

حالا من فردای روزی که بحث کردیم ب همسرم گفتم دیگه برا شام نریم خونه مادرت ولی شوهرم گف که نه بی ادبی میشه میفهمن بخاطر بحثمون نمیریم بزار یکم بگزره بعد دیگه نمیریم 

حالا ما قراره از هفته دیگه نریم خونشون برا شام ولی قهرم نیستیم باهاشونا  حالا امشب شوهرم دوباره میگف که بازم شامو بالا باشیم اینا ناراحت میشن دوس دارن ما  اونجا شام بخوریم 

من گفتم منم دوست دارم خونه خودم باشم   اینجا راحترم 

گف تو عفریته ای  

گفتم هرچی که باشم. دوست دارم خونه خودم باشم 

گف خالا ک اینجوری شد حتما شامو میریم 

منم گفتم. تنها برو خوش اومدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر مردا بی معرفت شدن انگار الویت اول و آخرشون فقط خانوادشون هست 

همشون نه دیشب من ی سوال زنداداشمو جواب دادم ، برادرم سرتا پای منو پیش عروس شست انقد غیر مستقیم توهین کرد ، که خیلی دلم شکست سپردم بخدا

بعدشم  من عفریته نیستم ولی ترجیح میدم وقتی یکی من چیزیو میزاره  دیگه ازش انتظاری نداشته باشم و زحمتش ندم 

گف لیاقتت بود منت گزاشتن منم گفتم میخام لیاقتمو تغییر بدم 

گف خیلی گربه صفتی هرچی خوبی میکنن. نمیفهمی 

منم گفتم خب نکنن اگه گربه صفتم 

اگه میخاستی هر لحظه با خانوادت باشی واس چی زن میگرفتی 

پس من چی بگم که ماه تا ماه خانوادمو نمیبینم بخاطر جنابعالی 

خنواده ندارم  یا خانوادم دوستم ندارن ما دل نداریم؟

بعدشم دیگه جوابمو نداد

چه خبرتون بوده هر شب هر شب میرفتین اونجا شام؟میتونستی مثل الان که گفتی نمیری از اول بگی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

مادرشوهر منم بعد یه موضوعی و یه بحثی صدتا استوری گذاشت ک آره ما محبت کردیم و ال و بل کردیم ،درصورتی که میدونست اخلاقش چجوریه اگر شامی ناهاری میریم بعد تو چشممون میزنه هرچی به شوهرم میگفتم نمیام به زور منو میبرد آخرشم شد چماق کوبید به سر من

بنظرم خیلی خوبه که بری سر شام حاضری 😁

اخه  سر همین شام کلی اطلاعات از شوهرم میگیرن بعد خیلی احساس راحتی میکنن باهام  روشون تو روم باز میشه  دختلت زیاد میکنن

2706