2752
2734
عنوان

چجوری کات کنم

107 بازدید | 14 پست

من داخل یک رابطم و خیلی اوکی بودم باهاش ولی بعد یکی از قرارها متوجه یک سری رفتار شدم که دلمو زد .به نظرتون چی بهش بگم که بدون ناراحتی رابطه تموم بشه؟چون خیلی وابستست و نمیدونم چی باید بهش بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینکه وابستست مشکل خودشه شما کات کن بدون عذاب وجدان دلیلم نمیخواد بگی چون اگ بگی توجیه میکنه نمیذا ...

خیلی قسمم داده بود ولش نکنم نذارم برم الان آسیب ببینه حس میکنه گناه کردم در حقش چون مشکل کمبود محبت داره و منم دیر این موضوعو فهمیدم

جمله های کلیشه ای 😂

بگو عزیزم تو خیلی ادم خوبی هستی مطمعنم با کس دیگه خوشبخت میشی اما ما بدرد هم نمیخوریم  عمه ننه پدسگ 

عه نه ببخشید قرار بود با ادب باشم 

خب ::::خلاصه بگو ایشالا با کی دیگه ای خوشبخت بشی

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
دقیقا چه رفتاری ،اگر دوستت داره بهش بگی شاید بزاره کنار

یکی اینکه کمبود محبت داره و خیلی نیاز به توجه داره ‌ 

خیلی بددهنه و رفتارای بی کلاس نشون میده

هنوز دستش تو جیب باباشه و حتی اینترنتشو باباش میخره که اصلا بگیم پول مهم نیس ولی تو این سن خیلی زشته کسی استقلال مالی نداشته باشه

یکی اینکه کمبود محبت داره و خیلی نیاز به توجه داره ‌  خیلی بددهنه و رفتارای بی کلاس نشون میده ...

منم چشمامو بسته بودم رو این چیزا که یکی از اعضای خانوادم متوجه رابطون شد و اونم همین حرفارو بهم زد که اصلا این اقا خیلی بی لوله چطور با اینی

یکی اینکه کمبود محبت داره و خیلی نیاز به توجه داره ‌  خیلی بددهنه و رفتارای بی کلاس نشون میده ...

کمبود محبت کم چیزی نیست

کسی که کمبود محبت داره

هرررر چقدم بهش توجه کنی

انگار عشقو میریزی تو کیسه سوراخ

اون بازم بیشتر میخواد

من خودم کمبود محبت دارم شوهرمو بیچاره کردم

هر چقددم بهم محبت کنه من هیچ وقت سیر نمیشم

الان من دارم روان درمانی میکنم خودمو

هر چه از دوست رسد نیکوست...