2733
2739
عنوان

دعوای شوهرم سر ته دیگ

542 بازدید | 35 پست

صبح بهم گفت برام ته دیگ بذار ولی کلا یه برنج شستم، دیگه نمیشد برنج آبکش درست کنم 

عصر اومد برای نهار ، داد وبیداد سر من که چرا برنج ته دیگ نداره ،دیدم داره سر بچه داد میزنه گفتم چته چرا اخلاق نداری تو...میگه اینجوریه برام ته دیگ نذاشتی، گفتم نوکرتم مگه نه اخلاق داری نه رفتار 

خدا هدایتش بده😕

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب گفتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مگه ننه شی

بگوبروخونه ننه ات ته دیگ بخور

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738

منم سر ته دیگ ادم میکشم 

چرا نزاشتی براش خو واقعا زوره 

به امید ته دیگ بر گشته خونه شکمشو صابون زده خورده تو ذوقش😂

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
خسته شدم همش بداخلاقی و زورگویی مثل مردای صد سال پیش

احتمالاخودت هم اعصابت ضعیفه

بهش گرمیجات زیادبده خوش اخلاق میشه😅😅😆😆

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2706