2737
2739
عنوان

عاشق شدین؟؟؟؟

314 بازدید | 18 پست

سلام سلام صبح همگی بخیر

من از ی پسری تو دانشگاهمون خیلی خوشم میاد 

چندین ماه اون هم منو خیلی نگاه میکرد.‌.. حتی چن بار داشتم رد میشدم بهم لبخند زد

ولی چون خیلی اروم و خجالتیه ترم پیش من رفتم به بهونه جزوه باهاش حرف زدم ازش جزوه گرفتم خوب برخورد کرد( البته ی مدت بعدش چس کرده بود😐😐 .منم دیگه نرفتم سمتش)

حللا این ترم که اومدیم هربار منو میبینه مودب و خیلی خوشرو سلام میکنه و هرچیزی ازش میخوام با خوش اخلاقی جوابمو میده

به نظرتون چون مودبه این سلام کردن و خوشرو بودنش از رو ادبه؟؟؟؟ یا چون اون هم اون موقع انقدر نگاه میکرد و احساس داره، با من خیلی مهربونه؟؟

خیر، مودبه 

برای خودت از این چیزا نشونه درست نکن، بیخودی خودتو درگیر نکن

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرگز 

هرگز عاشق نشدم 

و اصلا هم خوشم نمیوند

چون ادم عاشق عقل نداره و مسخ میشه موقع فکر کردن بع زندگی 

وقتی میره تو زندگی تازه میفهمه چقدر اشتباه بوده انتخاب و راه برگشت ندارد 

این نظر من 

2731
هرگز  هرگز عاشق نشدم  و اصلا هم خوشم نمیوند چون ادم عاشق عقل نداره و مسخ میشه موقع فکر ...

حق

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

سلام به عنوان کسی که تجربم فکر میکنم از شما بیشتر باشه فقط یک چیزی رو میگم که به نظرم در مورد تمامی مرد ها صادقه،اگر از شما خوشش بیاد بهتون میگه الان ارتباط برقرار کردن خیلی راحته این همه راه ارتباطی هست که حتی طرف خجالتی ام باشه و نخواد چشم تو چشم بگه از اون راه ها استفاده می‌کنه ولی خودتون رو زیاد درگیر نکنید و فکر نکنید به روزمرگیتون ادامه بدید اون شخص اگر درگیر شما باشه چه زود چه دیر خودشو نشون میده،اگر مشتاق ارتباط برقرار کردن باشه خودشو به دایره دوستاتون نزدیک می‌کنه نه فقط نگاه، حالا این صرفا نظر منه دلیل بر درست بودن ۱۰۰ درصدش نیست.

خیر، مودبه  برای خودت از این چیزا نشونه درست نکن، بیخودی خودتو درگیر نکن

اخه میتونست خودشو بگیره 

یا ی جوری به من بفهمونه که من از تو خوشم نمیاد نزدیک من نشو

ولی وقتی انقد خوش اخلاقه.

رفتارش با من درست مثل رفتارش با دوستای پسرشه. ولی میتونست بداخلاقی کنه رو بگیره از من

نمیدونم شایدم شما درست میگین

2740
سلام به عنوان کسی که تجربم فکر میکنم از شما بیشتر باشه فقط یک چیزی رو میگم که به نظرم در مورد تمامی ...

بله 

ولی قبلا خیلی نگاهم میکرد. یواشکی و گاها تو چشمام زل میزد. طوری که حتی دوروبریا هم متوجه شدن

مثلا ی روز تو دانشگاه داشتم به یکی از دوستام میگفتم از صب نیومده و اینا

یهو جلو پامون سبز شد رفت سر کلاس 

بعد دوستم گفت من از عقبتر دیدمش داشت تو رو نگاه مبکرد میخندید  

اخه میتونست خودشو بگیره  یا ی جوری به من بفهمونه که من از تو خوشم نمیاد نزدیک من نشو ولی وقتی ...

ببین عشقی که تو با استدلال های خودت بخوای درستش کنی هیچ سودی نداره جز اینکه خودتو آزار میده 

پس سعی کن به این چیزا خیلی بها ندی، اگه واقعا یک رفتار واضح ازش دیدی، اونوقت میتونی بهش فکر کنی 

ولی در کل سعی کن اول منطقی به طرف نگاه کنی، اگه دیدی واقعا حسی داره اون موقع میشه درموردش حرف زد

بله  ولی قبلا خیلی نگاهم میکرد. یواشکی و گاها تو چشمام زل میزد. طوری که حتی دوروبریا هم متوجه ...

باشه خوب می‌تونه حرف بزنه که!،خوش آمدن با خواستن خیلی فرق داره،نمیخوام دلسردت کنم ذوقتو درک میکنم منم تو شرایط و سن شما بودم ولی یکم زیادی غرق شدن تو این فانتزیا خوب نیست آدم رو از واقعیت دور می‌کنه حتما چیزی حس کردی از جانب اون شخص که همچین حسی داری و شاخک هات به کار افتاده، ولی هنوز اونقدر قوی و جدی نیست که بخواد به ارتباط تبدیل بشه فعلا سعی کن بهش فکر نکنی و پر و بال ندی و عادی باشی تا ببینی چی میشه.

یکی خیلی نگاه کنه لبخند بزنه  نشونه و رفتار واضح نیست؟؟

نه لزوما به نظرم 

باشه خوب می‌تونه حرف بزنه که!،خوش آمدن با خواستن خیلی فرق داره،نمیخوام دلسردت کنم ذوقتو درک میکنم من ...

بله درسته 

قبلا انقدرررر نگاه میکرد که مطمئنم یه حسی داشت 

دیگه نمیدونم حسه رفت یا تموم شد یا هنوز هست ولی میترسم برا اون تموم شده باشه و من خودمو تو رویا غرق کرده باشم

سلام،  عزیز من داشنجوی روانشناسی ام و برای یه پروژه تحقیقاتی،  نیاز دارم با دوستانی که عشق ناگفته دارن،  یعنی عاشق کسی هستن و بهش نگفتن،  مصاحبه کنم و در مورد تجربه عشقشون چند تا سوال بپرسم... 

شما دوست داری کمکم کنی و باهام صحبت کنی؟ 

2706