2752
2734
عنوان

چی میگه این + عکس

239 بازدید | 11 پست

۱۵ تا ۲۰ میلیون حقوق معلم :)

من معلم با سابقه میشناسم ۱۰ تومن حقوق میگیره 

این چه سمی بود دیدم

معلم تره وارد ۸ تومن حقوق میگیره بعد ورودی ۴۰۲ ۱۵ الی ۲۰ تومن

به نظر منظور واریز حقوق هر پانزدهم و بیستم هر ماهه نه حقوق معلم :))))

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که فکر میکنم این رو هم نمیدن چون مطمئنا یه داستانی مثل داستان فیلم شهرزاد شروع میشه

باید معلمای های دیگه هم یه حرفی بزنن مگه ورودی های ۱۴۰۲ خونشون رنگین تره یا همه یا هیچکس

2731
واقعا هنوز رو ساده گی بعضی ها حساب کردن نامردا 😂

باور کن اونی که بخاطر یه آگهی خودشو ببازه همون حقشه بخاطر مملکتش مجبور شه رای بده😂

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
منظور از ۱۵ تا بیستم و نهایت تا بیست و پنجم هر ماهه 

دقیقا منم همین گفتم

ولی طرف فکر کرده بود حقوق معلم ۲۰ تومنه 🤭🤣🤣

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
بس که تو مملکت پزشک زیاد شده دارن دون میپاشن برا ساده ها😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

چه خوب گفتی 

مقدار حقوقو که ننوشته زمان واریزو نوشته 

درسته😂

طرف فکر کرده بود حقوق نوشته