2733
2739
عنوان

درد دلتون رو اینجا بنویسید.....

173 بازدید | 17 پست

اگه دلخوری از دنیا و آدمهاش دارید بنویسید

اگه ارزویی دارید که براش بی تاب هستید بگید

بیاید برای هم دعا کنیم و بهم انرژی بدیم

من خودم احساس تنهایی دارم...نه خونه شکهر جا داشتم نه خونه پدر

بین خواهر و برادرام عین یتیما شدم....اونا با هم خوشن...تا من واردشون میشم خودشونو برام میگیرن

ارزو دارم چرخ گردن یه روزم طبق میل من بچرخه..‌ازشون دور بشم.....و خوشحال

دلم محمدمو میخواد

بهم پیام بده بگه عسل دلم باهم بودنمون رو میخواد

درزندگی من،عزیزی با رفتنش، شوق تمام امدن ها را تا ابد از من گرفت-نمیتونم وانمود کنم هیچ اتفاقی نیفتاده، وقتی بخش بزرگی از زندگیم به یه دلتنگی عمیق تبدیل شده، آدما قصه عاشقانه خودشون رو دارن که برای نوشتنش همه کار کردن، کی می‌دونه هر کدوم از ما برای دلبسته کردن اونیکی چقدر تلاش کرده، کی می‌دونه کدوم یکی از ما قلبش اول لرزیده؟ کی می‌دونه چند بار از شنیدن اسممون با صدای همدیگه دلمون ریخته؟ ما یه روز به خودمون اومدیم و دیدیم یه چیزایی بینمون عوض شده، حالا دلمون تند تند برای همدیگه تنگ میشه، بارون که میزنه بیشتر بهم فکر میکنیم، پاییز که میاد یه جور دیگه ای دیوونه هم میشیم.کی می‌دونه اولین باری که حس کردیم همدیگه رو دوست داریم چند شب نخوابیدیم؟ کی میدونه توی اولین دیدار چند ثانیه به هم خیره شدیم و پلک نزدیم، ‌کی می‌دونه کی زیر قولمون زدیم و همدیگه رو فراموش کردیم.من نمیدونم کجایی و روزات رو چطور سر میکنی، نمیدونم دلت برای کی تنگ میشه و با چه خاطراتی زندگی میکنی، اما میدونم که یه قصه عاشقانه همیشه عاشقانه ست، حتی اگه آدماش باهم غریبه شده باشن.چشمت رو ببند و گوش کن! یکی بود یکی نبود، ما یه روزی عاشق هم بودیم.به من می‌گه بجنگ! کجای من به سربازها می‌خوره؟ آدم که جنگجو نیست، برای همه‌چیز بجنگه. آدم، آدمه. بغل نشه، پوست تنش از غم تجزیه می‌شه.غرق شدن تایتانیک برای خرچنگهای زنده ای که تو آشپزخونه ی کشتی بودن یه معجزه بود، همون قدر محال ... همون قدر غیر ممکن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعا کنید بعد چند سال سختی  که کشیدیم دیگه امسال یا سال بعد به هم برسیم جدی دیگه توان سختی ندارم میخوام نتیجه تلاش هایی ک کردیمو ببینیم برسیم زودتر به هم🥲❤دعا کنید لطفا🙏🥲

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤

فقط کمی نگاه کنیم به اینکه چه کسی این دونه های اَنار رو به این ترتیب با نظمی دقیق و رنگی زیبا درست کرده....فقط بهش فکرکنیم...

و آیا با وجود چنین کسی که اِنقدر زیبا و داناست، مگه میشه دلِ آدم بلرزه و یا ناامید بشه از زندگی؟

فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا ۖ
تو تَحت نظر و مراقبت کاملِ ما هستی..

2740
خدا یه بخت خوب قسمتم کن🤲 احساس میکنم خانواده ازم خستن🥀

منم این احساسو داشتم ولی بعد کاملا با رفتاداشون منو عاصی کردن.....بعد فهمیدم خواهرم مادرمو تحریک میکرده......امشبم باز همون خواهرم حالمو گرفت

عزیزم انشالله خدا هرآنچه که به صراحت هست و به دلت بندازه برآورده کنه و احساس خوشبختی کنی .همین الان برقارو خاموش کردم بخوابم گوشیمو برداشتم چک کنم ذهنم پر از حرفه پر از گلایه پر از آرزو .همه جا دیدم که میگن قبل از خواب رویاهاتو هدف هاتو تو ذهت از خودت و خدات بخواه و بخواب مطمین باش یه طوری تو زندگیت اشکارمیشه .الان قبل خواب میخواستم همین کارو کنم اتفاقی تاپیک شما رو دیدم این یه نشونه است