2733
2734
عنوان

مشغله ذهنی جدید من

146 بازدید | 20 پست
خانوما من ایران نیستم یه هفته ای میشه پسرمو گذاشتم مهد از روزی یه ساعت شروع شده تا فرداکه ساعت میره حالا اینا هیچی کاری ندارم مشکل من اینه یعنی مشکل نیست فقط یه سواله پسر من چون زیر سه ساله اونجا دوتا دستشویی داره که کنار همنو در نداره بد مثلا یه دختر و یه پسرم راحت میرن دستشویی حالا من حساس شدم رو این موضوع میگم نکنه به بلوغ زودرس برسه ولی شوهرم میگه نه حساس نباش این باعث میشه اتفاقا همه چی براش عادی باشه نظر شما چیه البته بگم بچه های سه سال به بالا دستشوییشون در داره و جداس
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من خودم اینو قبول دارم دختر و پسر با هم باشن از بچگی دیگه اون حرص و نسبت بهم ندارن ولی این دستشویی اکه درداشت خوب بود
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره متاسفانه ما هم از بچگی انقد بهمون گفتن بده عیبه الان این حساسیتارو داریم فکر کنم اگه بچم دختر بود نمیزاشتمش مهد
پری سیما نگرانیهای دیگه اره ولی اینموضوع یه خورده ریشه تو ذهنم داره انگار اینکه کسی نبینه و این چیزا
2738
پری دومی شهریور یه سالش میشه به نظرم خیلی سخته فاصله کم ولی تا یه وقتی سختی داری مثلا م الانپسرام حسابی باهم مشغولن و این خیلی خوبه حتی میگم کاش چندما زودتر میاوردم دومیو چون بزرگه هم کوچیکتربود خیلی بهتر بود انگارهرچی بچه ها بزرگتر میشن لجبازا بیشتر میشه