2737
2739
عنوان

بارداری سه قلو

215 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من سه قلو باردارم دو شب پیش به خاطر ورم و فشار زیاد و دفع پروتئین در ادرار بستری شدم الان دیروز سونو داپلر انجام دادم گفتن قل اولی وزنش کمه 23هفتشه دومی iugrاونم همینه و سومی نرماله 24 هفته و دو روزمه یعنی اولی 527 دومی 547 سومی 648گرمه کسی تجربه ای داشته خیلی نگرانم الان باید 24هفته و سه روز باشم😔😔😔

آخی عزیزم مبارکه😍ماشاالله خدا حفظشون کنه برات . فکر نمیکنم یک هفته اختلاف زیاددباشه منم این اختلافا رو داشتم البته من چند قلو نبودم ولی اختلاف داشت با سن بارداریم.نگران نباش استرس از هر سمی برای کوچولوهات بدتره باور کن استرس اونا رو عقب میندازه .آروم باش بگو گر نگهدار من آنست که من میدانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد😍

مولاست حسین.... آقاست حسین ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

فامیل ما سه قلو بارداربود هفت ماهه زایمان کرد بچه هاش ریز بودن ولی نمیدونم وزنشون چقدر بود

به دنیا اومدن رفتن دستگاه

مادره میگفت یکیش حتی نمیتونست فکشو موقع شیر خوردن تکون بده،ماشالا الان بزرگ شدن

خدا هست❤️

آخ خدا برات نگه دارم عزیزم نگران نباش خوب سه تا هستن و نشون تقسیم شده تازه جا کمتره ولی مشخصه سومی خیلی شکمو هست و داره غذای اون دوتا رو میخوره از الان آماده باش به دنیا بیان اون شکمو غذای اون دوتا رو نخوره

2740
آخ خدا برات نگه دارم عزیزم نگران نباش خوب سه تا هستن و نشون تقسیم شده تازه جا کمتره ولی مشخصه سومی خ ...

اره دکتر گفت قل سومی نرماله همه چی اولی و دومی یه مقدار وزنشون کمه خدا کنه رشد کنن

اره دکتر گفت قل سومی نرماله همه چی اولی و دومی یه مقدار وزنشون کمه خدا کنه رشد کنن

من دو قلو دیدم یکی آنقدر ریز و لاغر اون یکی توپل و بزرگ الان هر دو بزرگ شدن و دانشگاه رفتن، طبیعی عزیزم نگران نباش باهاشون صحبت کن و بهشون بگو بیتر بخورید و تا زود بزرگ شید و ....، بچه ها حتی تو شکم مادر همه رو حس میکنن و متوجه میشن