2733
2734

سلام. پسرم ۴سالشه از شنبه ساعت ۸ ۹شب بود تب کرد دوروزه اول باهیچی پایین نمیومد.الان با دارو یکم پایین میاد باز بالامیره.

آزمایش دادیم صبح دکتر گف ازمایشش کاملا سالمه.

سرفه های خلطی وحشتناک داره. ابریزش بینی و دلدرد و حالت تهوع.

کسی بچش اینجوری بوده؟من باید چیکار کنم خیلی نگرانم.

چندین بار تواین چندروز دکتر بردمش.دارو هم آنتی بیوتیک ندادن دکترا.

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیاز بذار کف پاش برای تبش

من گاهی خسته می‌شوم، می‌رنجم، ناامیدی را تجربه می‌کنم و حساسیت‌هایی دارم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ من است. من نمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهم.🦋
2731

انتیوبیوتیک میخواد عفونت داره .بیمارستان نبرش مطب ببرش کف پاش بااب وابلیمو خنک کن پارچه نمدار پشت کمرش بمال .نمک تفت بده تو تابه در چندتا پارچه محکم ببند نریزش روشا بزار رو سینش وبردار 

قاصدک قصه پر غصه ما نوشتن وخواندن ندارد برگرد.....
انتیوبیوتیک میخواد عفونت داره .بیمارستان نبرش مطب ببرش کف پاش بااب وابلیمو خنک کن پارچه نمدار پشت کم ...

دکتر غروب جواب ازمایشو دید انتی بیوتیک ننوشت. گفتم ه تبش همینطور ادامه داشت چیکارکنم گف بااین ازمایش نیاز نیست کاری کنی.

گوشاش عفونت نداشت؟ 

ببین گوش میانی بچم التهاب شدید داره جوری که شنواییش کم شده.این مریضیش خوب بشه بعدش باید پیگیری کنیم تاعمل بشه.چون بادارو خوب نشد. تواین دوماه ۴ ۵ شیشه انتی بیوتیک خورد

2740
دکتر غروب جواب ازمایشو دید انتی بیوتیک ننوشت. گفتم ه تبش همینطور ادامه داشت چیکارکنم گف بااین ازمایش ...

فقط هواست باشه تو تب داربودن بهیچ وجه امپلیسیلین بهش تزریق نشه خواهشا دکتر هم بگه نزارید با شیاف بیارید پایین بعد 

قاصدک قصه پر غصه ما نوشتن وخواندن ندارد برگرد.....

عزیزم عفونت داره حتما آنتی بیوتیک بده نهایتا دو روزه نبش میاد پایین. تب عفونت خیلی بده. منم پسرم همین شد تعطیل بود خودم شربت سفکسیم دادمش دکتر هم بردم گفت کار خوبی کردی آدامس بده. یه شیشه کامل دادمش. دوازده ساعتی سه سی سی بده. اگر حدود پانزده شانزده کیلو هست. در ضمن اگر تبش پایین نیومد میتونی ترکیب استامینوفن و بروفن بدی، مثلاً الان بروفن بده سه ساعت بعد استامینوفن ، در ضمن بروفن قوی تره. از همین امشب سفکسیمو شروع کن گناه داره بچه

ببین عزیزم 

دکترها تازگی میان آنتی بیوتیک نمیدن تا وقتی که عفونت بریزه تو خون بچه و بگن بستری کن 

نمی دونم روانی شدن یا چی 

چون توی گلوشه ازیترومایسین بهش بده 

یه شربت ازینرومایسین ۱۰۰ بگیر بهش بده 

آب و مایعات هم زیاد بهش بده 

تا تند تند این عفونت خوب بشه 

آب سیب هم عالیه

وقتی استامینوفن بهش میدی دیدی تبش پایین نیومد یک ساعت بعد نصف شیاف 325براش بزار که بچه اذیت نشه،سهذچهارم قرص لتیزن 10هر دوازده ساعت،مونته لوکاست 5شبی یک عدد،قطره نازوفرین هر 8ساعت و اسپری مومتازون برا بینی اینم هر 8ساعت،شربت نئوزینک یا زینک و قطره کولیک و شربت فاموتیدن دو سی سب،اینا داروهاشن؟اگه همینان نیازی به آنتی بیوتیک نیست ولی اگر از 5روز گذشته و سرفه های چرکی بازم میزنن و از بینیشون خلط سبز رنگ میاد باید آنتی بیوتیک بگیرن

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
فک کنم برای گوشش هست که اینطوری . یکی رو میشناسم اینطوری بود .

دکتر گف انفولانزاعه.همین علایمو منوشوهرمم داریم.من که یه هفتس نوافن میخورم براتبم

وقتی استامینوفن بهش میدی دیدی تبش پایین نیومد یک ساعت بعد نصف شیاف 325براش بزار که بچه اذیت نشه،سهذچ ...

هر 8ساعت هم برا حالت تهوعش باید شربت دمیترون یا همون آندسترون استفاده کنن به مدت 3روز

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
2706