2737
2739

ما ناهار استانبولی داشتیم دیگه برا شامم موند خودمون گفتیم همونو میخوریم داداشم ولی هم استانبولی دوست نداره هم غذا تکراری نمیخوره. پاشدم واسش ماکارانی درست کردم به سلیقه خودش هرچی خواست ریختم بعد تو لج و لجبازی ظرفشو کامل انداخت اونور گفت نمیخوام.😑😑😑😑

حالا الان بهم‌ میگه آجی گشنمه.

گفتم برو خوراکی بخور دیگه. نمیدونم پاشم یه چیز ۵ دقیقه ای درست کنم واسش یا نه شیش سالشه هست. خودم خیلی خستم خوابم میاد واقعا‌.

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش

اگه ۶ سالشه اره. گناه داره

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من تو این مسئله که یکی بخواد باهام لج کنه یا زحماتمو به باد بده اصلا آدم مهربون و با گذشتی نیستم میذارم گشنه بمونه  

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

همون غذایی که درست کردین بهش بدین بگید یا این یا نون پنیر غذای دیگه درست نمیکنم این موقع شب بار آخرتم باشه چیزی نمیخوری و بعد میگی گشنمه! عادتش ندین به اینکه هرچیزی نمیخوره و این وقت شب غذا میخواد سعی کنید با برنامه باشه غذا خوردنش

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
گناه داره براش درست کن

حال ندارم واقعا. خب واسه چی پرت میکنه ظرفو اونور دیگه عقل داره باید بدونه ظرف غذارو پرت نمیکنن.

عصبیم کلا.

همون غذایی که درست کردین بهش بدین بگید یا این یا نون پنیر غذای دیگه درست نمیکنم این موقع شب بار آخرت ...

این رو مخه قشنگ میخواد حرص منو دراره. 

2706