2733
2734

زایمانم سزارینه،خیلی شدید استرس دارم،اصلا دوست ندارم روز زایمانم برسه😭😭😭من خیلی تحمل دردم کمه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای من از خدام بود زود بگذره بغل بگیرمش😍😍😍 روزای اخر صدسال گذشت واسم...

من این روزای آخر خیلی زود برام تموم میشه بس که استرس دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742

واسه من م دعا کنی گلی بچم سر وقت و سالم دنیا بیادخدارو شکر که این دوران تموم شد و یه دوره شیرین تر در انتظاره غصه نخور میتونی مسکن بگیری درد تو کمتر بکنه به نی نی فکر کن که داره میاد بغلت 🥰

هیچکس از نبرد زندگی زنده بیرون نیومده پس سخت نگیرید!!!!!!!!!!!!!امیر محمدمن 6ماهه تو شکمم ایست قلبی کردو رفت پیش خدا  .. خدایا خودت صبرم بده که دیونه نشم 🖤🖤ومیدانی   بعد از تو از من.... اندکی جسم ماند... و بسیار بسیار...... دلتنگی... 🖤🖤
واسه من م دعا کنی گلی بچم سر وقت و سالم دنیا بیادخدارو شکر که این دوران تموم شد و یه دوره شیرین تر د ...

ان شاءالله که صحیح و سالم بغل میگیریش عزیزم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ان شاءالله که صحیح و سالم بغل میگیریش عزیزم 😍

انشاالله میدونی مشکلات من زیاده خدا خودش رحم کنه 

هیچکس از نبرد زندگی زنده بیرون نیومده پس سخت نگیرید!!!!!!!!!!!!!امیر محمدمن 6ماهه تو شکمم ایست قلبی کردو رفت پیش خدا  .. خدایا خودت صبرم بده که دیونه نشم 🖤🖤ومیدانی   بعد از تو از من.... اندکی جسم ماند... و بسیار بسیار...... دلتنگی... 🖤🖤
انشاالله میدونی مشکلات من زیاده خدا خودش رحم کنه 

عزیزم خدا وقتی نی نی رو داده خودشم در برابر مشکلات از اون محافظت می‌کنه نگران نباش😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالم بعضی وقتا بد میشه برام دعا کن سالم و سلامت بچم به دنیا بیارم راحت این چند وقت بگذره 

ان شاءالله صحیح و سالم بغل میگیریش عزیزم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40