2733
2739
عنوان

نتایج بهت آور!

441 بازدید | 46 پست
دو روز پیش نتایج نهایی کنکور اعلام شد من سالهاس در زمینه ی کنکور دارم فعالیت میکنم ولی هیچ سالی مثل امسال ،نتایج غیر منطقی و تاسف بار نبود رتبه ی 130 منطقه ی یک تجربی هیچ کدوم از پزشکی های دانشگاههای تهران (تهران،بهشتی،ایران)رو قبول نشده در صورتی که سال های پیش تا رتبه ی 250 منظقه ی 2 حتی دانشگاه ایران قبول میشدن واقعا فاجعس!
مراقب افکارت باش که گفتارت می شود
مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود
مراقب رفتارت باش که عادتت می شود
مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود
مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
امسال اعلام کردن حتی ظرفیت ها رو هم افزایش دادن ولی در عمل با این رتبه هایی که قبول شدن معلوم میشه سهمیه های خودی ها رو زیاد کردن
سال به سال داره بدتر میشه 93 بچه هامون ناراضی بودن میگفتن پارسالش با همون رتبه هاشون چیزای بهتر قبول میشدن
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2738
اره
من 4000 ریاضی بودم مشاور با اطمینان گفت کامپیوتر اصفهان میاری چون سالهای قبل با رتبه تو اوردن
بعد من اصفهان که هیچ یزد و کاشانم نیاوردم
دوستم با رتبه 700 صنعتی اصفهان اورد
ولی میگفت با رتبه های پایینتر من سالهای قبل امیرکبیر هم اوردن

من شنیدم امسال همه رشته ها گزینششون قطبی و ناحیه ای بوده
به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
ظاهرا دارن اعمال نفوذ میکنن امسال500 هزار نفر داوطلب رشته ی تجربی کنکور دادن کسی که رتبه ی 130 میاره شق القمر کرده بیچاره مثل ابر بهار داشت گریه میکرد مجبوره بره شهرستان
توتی همه جا رو زد یعنی هر شهری پزشکی داشت زده بود هنوز خودمون باورمون نشده خیلی گناه داشت به داروسازی هم علاقه نداشت جالبه آزاد هم قبول نشد پزشکی رفته مامایی کاردانی میخونه الان
آشوبم.. آرامشم تویی..!!
2706