2737
2739

قراره با تم یلدا توپیش دبستانی شون ازشون عکس بگیرند لباسی که میخواد بپوشه واسه عکاسی  مخمل کبریتی جیگری هست این تل مو بهش میاد؟

......

بله

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
😘😘😘

سلام خوبی دختر گلت خوبه 

اتفاقی چندتا از تاپیکاتو خوندم خیای سختی کشیدی حسشم دراوره ولی نمیخوام یاد آوری کنم فقط برای آرامش و شادی خودتو دخترت دعا میکنم 

خواستم بهت بگم تو نویسنده خیلی خوبی میشی سعی کن داستان بنویسی اولش سخته ولی بهت قول میدم زرنگ باشی پیش ناشر ببری حتما کتاب چاپ میکنی 

مرسی عزیزم ممنونم از همدردیت قربونت برم 😘

سلام عزیزم تو تایپیک پربازدیدا کامنت گداشته بودی که خواستگار داری و طرف دو تا پسر داره 

خواستم بگم اگه همسرشون فوت کرده جواب مثبت بده 

چون یه خانمی اینجا گفتن ازدواج دوم داشتم و همسره اولشون اومده التماس کرده برگشته و ۲ روز پیش من زندگی میکنه ۳ روز پیش اون 

خواستم بگم تو ازدواج دوم دقت کنید خواهشا

ببخشید اومدم اینجا گفتم چون تایپیک قفل بود ❤️

سلام عزیزم تو تایپیک پربازدیدا کامنت گداشته بودی که خواستگار داری و طرف دو تا پسر داره  خواستم ...

سلام عزیزم ممنونم بابت راهنماییت درسته باید خیلی توازدواج دوم دقت کرد 

......
سلام عزیزم ممنونم بابت راهنماییت درسته باید خیلی توازدواج دوم دقت کرد 

از روی دلسوزی بهتون گفتم خدا شاهده وگرنه قصد بی احترامی نداشتم 

حتما حتما دقت کنید آن شالله که خیره دوست عزیز ❤️

2706