2737
2739

سلام من امروز لکه بینی داشتم ک دکترم گفت بیا مطب و سونو شدم دکترم حرفی نزد فقط گفته هفته دیگگ تکرار و تو سونو واژینال برام زده ساک و کیسه زرده دیده شد قلب ن امیدی هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خوب ۵ هفته زوده واسه قلب 

کیسه زرده وقتی هست یعنی پوچ نیست و منتظر تشکیل قلب هم‌باش تا هشت هفتگی وقت هست برای تشکیل قلب الکی استرس نگیر استراحت کن

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
یعنی تو رحم بود ؟ منم ۵ هفته هستم. لکه بینی دارم  شنبه میخوام برم  باید سونو شکمی انجام ...

اره گفت تو رحم ساک هست جسم زردم هست اما قلب ندید  برامن ک واژینال انجام داد امپول داد بهم

عزیزم چه توقعی داری تو ۵ هفته که زوده همین که کیسه زرده و ساک حاملگی دیده شده یعنی اینکه این حاملگی به امید خدا موفقیت آمیزه  برای لکه بینی هم حتما رعایت کن کار سنگین نکن خم و راست نشو ،نزدیکی نداشته باش ،من اون اوایل خیلی کار سنگین کردم اشتباه من و نکن 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب ۵ هفته زوده واسه قلب  کیسه زرده وقتی هست یعنی پوچ نیست و منتظر تشکیل قلب هم‌باش تا هشت هفت ...

خیلی بده ک توضیح نمیده بخدا من با کلی استرس برگشتم حونه  خدا کنه هفته دیگ نا امید برنگردم

دکترم زورش میاد حرف بزپه گفت هفته دیگ بیا همین کل توضیحش

وای چقد بد . همچین مواقعی مادر استرس میگیره پزشک باید ارومش کنه .حالا شمام اصلا نگران نباش . چیز غیرعادی نیس

یه صلوات بفرست تو کارم حرفه ای شم وپیشرفت کنم 😘
2706