2752
2734
عنوان

ضربه به سر بچه...تو رو خدا بیاین

203 بازدید | 18 پست

بچم سه چهار روز پیش از پله ها بدجور افتاد و بالای پیشانیش سریع باد کرد و کبود شد الان میبینم همونطور برجسته و ورم کرده مونده و هیچ فرقی نکرده فقط کبودیش رفته ولی میگه خیلی درد میکنه یکهو دیدم زیر موهاش پنهان بود فکر کردم تا حالا خوب شده چکار کنم ممکنه خطرناک باشه؟؟دکتر لازمه؟؟کسی بوده مورد مشابه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر خواهر من یه سری افتاد از بالا سرش محکم خورد به زمین. روز بعدش صورتش ورم کرد و این ورم هی اومد پایین و پایین تر. بعد از چند روز خوب شد .چون بهرحال داخل سر خونریزی میکنه این خونمردگی از بالای سر همش میاد پایین تر. اگر دوروز ازش گذشته احتمالا خطر رفع شده ولی بهتره ببری اورژانس بیمارستان. الان پسر خواهرم به اندازه یه سکه از وسط کله اش موهاش ریخته

یه هفته نیست دخترای من کار هرروزشونه تازه میرن از فریزر یخ برمیدارن میذارن رو سرشون

عزییییزم چقدم دوست داشتنیه...خدا حفظشون کنه برات ،مرسی از راهنماییت گلم خیلی نگران بودم  

2706