2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا چرا مسخره😐منم مغازه لباس دارم

مادرم میگه شغل خوبی نیست برو ازمون بده معلم شو

خب من دوست ندارم

بعد میگه اگر مغازه میخوای بزنی باید یه چی بزرگ و شیک باشه با سرمایه بالا و چند نفر بگیری برات کار کنن

میگم خب من این اول کار اینقد پول ندارم که

باید از کم شروع کنم

هر کاری که حلال باشه و موجب درآمد زایی بشه عالیه.

اصلا نگران نباشید، مهم هم نباشه براتون.

فقط همه جوانب بررسی کنید و با کیفیت خوب تهیه کنید.تا مشتری های دائمی از اول داشته باشید.

همیشه چنین مشاغلی ماه های اول ممکن درآمد زیاد نباشه که به مرور بهتر خواهد شد.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
مادرم میگه شغل خوبی نیست برو ازمون بده معلم شو خب من دوست ندارم بعد میگه اگر مغازه میخوای بزنی بای ...

من مغازم کوچیکه فقط یدونه فروشنده دارم و شریکم 

ولی ماهی ۲۵ الی ۳۰ در امدم دارم ولی اره ۱ میلیارد و خورده ای حداقل سرمایه میخواد

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀
هر کاری که حلال باشه و موجب درآمد زایی بشه عالیه. اصلا نگران نباشید، مهم هم نباشه براتون. فقط همه ...

هیچ تجربه ای ندارم....هیچ

یک سال آنلاین فروش شال و روسری دارم

ولی حضوری نمیدونم چجوریه

شهری که هستیم هم کوچیکه و تعداد مغازه هاش زیاااادن

مادرم میگه شغل خوبی نیست برو ازمون بده معلم شو خب من دوست ندارم بعد میگه اگر مغازه میخوای بزنی بای ...

مامان ها همیشه غر میزنن.وقتی دوست ندارید زوری که نمیشه.اونا هم که مغازه های بزرگ دارن اول از جاها کوچیک شروع کردند.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
2706