2733
2734

ای وی اف کردم پریروز بتا دادم از سی رسیده به ۷۰۰ بعددیشب گلاب به روتون رفتم دستشویی دیدم یه خونه تازه روون اومد شوکه شدم سریع اومدم بیرون وطبق روتین شیاف پروژسترون واژینال زدم

الان قطع شده وفقط کمی پدنواربهداشتی رو خونی کرده،

دکترمم تبریز هستن حالا من چکارکنم راهنماییم کنین دوستان

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد  

پروسه آی وی اف رو نمیدونم اما من هفته ۶همینجور شدم بعد لخته قهوه ای اومد سریع نشاسته حل کردم خوردم وشیاف دکتر بهم داد بعد یه روز خوب شدم ولی استراحت کن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
پروسه آی وی اف رو نمیدونم اما من هفته ۶همینجور شدم بعد لخته قهوه ای اومد سریع نشاسته حل کردم خوردم و ...

نشاسته چراخوردی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما با دکترت در ارتباط باش.منم اینطوری بودم شیاف و نشاسته و استراحت کردم خوب شد

اصلا و ابدا نزدیکی نکن.کار سنگین ممنوع .پیاده روی اصلا .زیادم تو حموم نمون زیر آب.دسشویی هم فرنگی

2728
نشاسته چراخوردی؟

نشاسته عین پرژسترون عمل میکنه حتی طریعتر بخاطر همین حتی دوستم آی وی اف شده بود دکترش گفته بود تا میتونی آب ونشاسته بخور که محکم شه جلو خونریزی رو میگیره حتی پریودی رو کم میکنه

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
حتما با دکترت در ارتباط باش.منم اینطوری بودم شیاف و نشاسته و استراحت کردم خوب شد اصلا و ابدا نزدیکی ...

اتفاقا دیروز حموم رفتم

نشاسته چرابخورم؟

بنظرت برم مجددبتا بدم؟