2752
2734
 اول صبحی یکم آروم باش واقعا درباره عزیز خودت یکی اینجور بگه ناراحت نمیشی

منم میخواستم همین رو بهش بگم ...حتی یه دلجویی هم از استارتر نکرد یا عذرخواهی....دیروز داشتم فیلم سنتوری رو میدیدم گلشیفته میگفت میخوام فرار کنم از این آدمای بیرحم اونم سال ۸۵...الان بعد از ۱۷ سال چقددددر همه چی بدتر شده و مردم چقد نامهربونتر شدن...

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من دارم باخودم فکر میکنم اگر مامانم جای ایشون بود حتما میرفتن  حالا مادرشوهرم راه دوره یه ...

نه انتظارت بیجاست،خودت و مامانت اینا باید برید فقط

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
خب آخه مگه مادر شوهر شما،شماره زن برادرت رو داره زنگ بزنه بهش؟

چطور وقتی مادرمادرشوهرم فوت شد زنداداشم تونست شماره مادرشوهرم‌ رو از من بگیره و‌بهش زنگ بزنه تسلیت بگه اونوقت مادرشوهرم نمیتونه این کارو بکنه😔😔

2731
چطور وقتی مادرمادرشوهرم فوت شد زنداداشم تونست شماره مادرشوهرم‌ رو از من بگیره و‌بهش زنگ بزنه تسلیت ب ...

خب اگه زن داداشت این کار رو کرده ،بهتره مادرشوهرت هم اینکارو بکنه،ولی باور کن اینقدر نسبت دور هست مادر شوهرت حتی یادش هم نیست که این بنده خدا بهش تسلیت گفته

چطور وقتی مادرمادرشوهرم فوت شد زنداداشم تونست شماره مادرشوهرم‌ رو از من بگیره و‌بهش زنگ بزنه تسلیت ب ...

زن داداشت شعور و تربیتش رو نشون داده مادر شوهرتم متاسفانه همین طور به موقعش براش جبران کن. مرگ برا همه هست.

منم میخواستم همین رو بهش بگم ...حتی یه دلجویی هم از استارتر نکرد یا عذرخواهی....دیروز داشتم فیلم سنت ...

اره دقیقا چند روز پیشا اتفاقا با همسرم حرف میزدم میگفتم قدیم یه پیر مرد فوت میکرد یه شهر میفهمید همه ناراحت میشدن الان یه جون میمیره انگار عادی شده مردم همه دل سنگ شدن انگاری احساسی دیگه وجود نداره همچین از مرگ دور از جون .....داره میگه انگار داره از مردن یه پشه میگه ادم هنگ میکنه انگار نه انگار از عزیز یه خونواده داره حرف میزنه خودم یه داداش دارم کامنتشو خوندم دلم درد اومد 

هیچ زمانی واسه همیشه موندگار نیست چه غم باشه چه شادی گذراست پس بیا خودمونو درگیر نکنیم😊
واسه مادر شوهرت خبر بردی چه عکس العملی داشت؟ میتونی به زن داداشت بگی مادر شوهرم پیغام داد که تسلیت ب ...

خب ناراحت شد.....

نمیخوام بروی زنداداشم بیارم که بیشتر شرمنده اش بشم😢😢

استارتر به شوهرت بگو به مادرش بگه زنگ بزنه به زن داداش و داداشت تسلیت بگه 

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
الان نزدیک چهلمشونه!  صبر کردم ببینم آخرش زنگ می‌زنه یانه  اتفاقاً خودمم تو همین فکر بود ...

خب نباید اینقدر صبر میکردی ، بعد ۴۰ روز زنگ بزنه چی بگه 

ولی بازم همین کار رو کن

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩