2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم واقعا 😑😥

284 بازدید | 21 پست

بچه ها من یه فردی هستم که تو دانشگاه همه فک میکنن من یه آدم درسخون خشک هستم و هیچکی دوستم نداره و همه هم بهم میگن. احساس میکنم مسخرم میکنن و قضاوتم میکنن درحالیکه واقعا اینطوری نیستم و خیلی خیلی ناراحتم از این موضوع و کاملا انگار از اجتماع طرد شدم 😑🥲🥺 و هیچکی منو دوست نداره چه دختر و چه پسر . جلسات مشاوره زیادی رفتم ولی جوابمو نگرفتم میخاستم بدونم چطوری میتونم جذاب باشم و اینطور بنظر نرسم ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچکس هیچ اهمیتی نده .اتفاقا هر چقدر از آدما دور باشی راحتی.واحساس میکنم اونا دارند بهت حسودی میک ...

چه حسودی مگه من کی هستم ؟؟ تز من بهتر خیلی هستم آدما ینفرو اینجوری طرد نمیکنن تنها نمیزارن مگه اینکه واقعا بد راجعبش فکر کنن 

2731

[QUOTE=319858205]چه حسودی مگه من کی هستم ؟؟ تز من بهتر خیلی هستم آدما ینفرو اینجوری طرد نمیکنن تنها نمیزارن مگه اینکه ...[/QUOT

.چون درسخونی ازت فراری هستن چون نمیتونن‌‌ رقابت کنند 

نمازشب بخون مشکلت حل میشه سوره شمس رو هم هرروز بخون

طرف اومده راهممایی خواسته برای تغییر 

شروع کردن به خودت باش اهمیت نده تنها نباش 

بابا میگه میخوام از تنهایی دربیام خودش راهکار برای این میهواد

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2738
[QUOTE=319858205]چه حسودی مگه من کی هستم ؟؟ تز من بهتر خیلی هستم آدما ینفرو اینجوری طرد نمیکنن تنها ...

درسخون نیستم اصلا متاسفانه ‌. هیچوقت نبودم فقط از رو قیافه م قضاوت میشم 

چه حسودی مگه من کی هستم ؟؟ تز من بهتر خیلی هستم آدما ینفرو اینجوری طرد نمیکنن تنها نمیزارن مگه اینکه ...

عزیزم اینا نسبت خاصی با تو ندارن ک نظرشون برات مهمه 

تو به من بگو ببینم از طرف خونواده و اقوام هم طرد شدی؟

واقعا هم دوست ندارم تغییر کنم چون به اندازه کافی خوب بودم همیشه اما تنها مونم شدیدا 

اول اینکه طوری رفتار نکن ک آویزونی 

از هرکی خوشت اومد ارتباط بگیر ولی یک مورد دیدی محل نداد زود فاصله بگیر 

از ظاهر شروع کن امروزی تر و دخترونه تر باش منطورم لباس و اکسسوری 

پیج داشته باش و پیجای همکلاسیاتو فالو کن بعد بکم ارتباط 

پیشنهاد بیرون رفتن دسته جمغی بده محل ندادن توام محل نده 

زبون داشته باش اجازه نده مسخرت کنن توام تیکه بنداز

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2706