2752
2734
عنوان

سیکل ۳۴ روزه کی هست؟

113 بازدید | 10 پست

میخام بدونم اگ باردار شم زود نشون میده یا ن 

یا زود باردار میشم یا ن 

کی بلده. سر در میاره

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببخشید استارتر سئوال میپرسم ، میشه بگید مدت سیکل رو چطوری حساب میکنید ؟ من بلد نیستم 

تاریخ پریودی من اینجوری هست ( هرماه دو روز میاد جلو ) مثلا مهر ماه 18 ام پریود شدم ، آبان 16 ام و آذر هم 14 ام . میشه بگید سیکل من چند روزه هست ؟ چطوری باید حساب کنم ؟؟؟

ببخشید استارتر سئوال میپرسم ، میشه بگید مدت سیکل رو چطوری حساب میکنید ؟ من بلد نیستم  تاریخ پر ...

عزیزم مثلا تو۱۶آبان پریودشدی اگه دوره پریودیت هفت روزس پس تا۱۶ماه بعدی ۲۳روز میمونه پس سیکلت ۲۳روزس...بقوا توهرماه دوروز جلومیات پی دوروز هم کم کن میشه ۲۱روزه سیکلت

درگیر کسی شدیم که درگیری هرکسی شد جزما...🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید استارتر سئوال میپرسم ، میشه بگید مدت سیکل رو چطوری حساب میکنید ؟ من بلد نیستم  تاریخ پر ...

اول تو کاغذ بنویس کلا من باورت میشه از سال ۱۴۰۰ تاریخا پریودیم دارم 

بعد از روزی که پریود میشی  مثلا ۱۸ مهر تا ۱۶ آبان حساب کنم 

دقیقا سیکلت ۲۸ روزست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مثلا تو۱۶آبان پریودشدی اگه دوره پریودیت هفت روزس پس تا۱۶ماه بعدی ۲۳روز میمونه پس سیکلت ۲۳روزس. ...

اشتباه حساب کردی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر چرخه قاعدگی از اولین روز پریود فعلی تا یک روز قبل از پریود بعدی تشکیل شده. شما می‌تونید با شمارش این فاصله زمانی به طور میانگین تخمین بزنید که سیکل‌های قاعدگی‌تون چند روزه‌ست. مثلا اگر شما 5 خرداد پریود شدید و پریود بعدیتون 1 تیره، طول سیکل قاعدگی شما 27 روزه ‌ست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطور گلم؟

هر چرخه قاعدگی از اولین روز پریود فعلی تا یک روز قبل از پریود بعدی تشکیل شده. شما می‌تونید با شمارش این فاصله زمانی به طور میانگین تخمین بزنید که سیکل‌های قاعدگی‌تون  روزه‌ست. مثلا اگر شما 5 خرداد پریود شدید و پریود بعدیتون 1 تیره، طول سیکل قاعدگی شما 27  ‌ست.

1
5
10
15
20
25
30
35
40