2737
2739

پسرم ۱۶ ماهش تموم شده ولی غذاهای مایع میخوره . چند بار دادم دستش بلد نیست میره تو گلوش عق میزنه میاره بالا . انقد میترسم خفه شه  خودم استرس گرفتم چیزی نمیزارم جلوش یا چیزای بافت دار. چیکار کنم؟ خیلی ناراحتم هر کیو میبینم همسن بچم قشنگ غذا سفره میخوره .پسرم اصن بلد نیست بجوعه

Victory is not never to fall, It is to rise after every fall

ایخودا عزیزمم🥲ولش کن بابا هنوز جوجه است

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک کنم بیشتر غذاهاشو میکس کردی و دادی،ماهم یه فامیل داشتیم دخترش الان نزدیک شاید سه سالشه شایدم بیشتر وقتی غذا میخوره میمکه،بلد نیست بجوئه چون تموم غذاهاشو میکس کرده داده دگواسش راحت بوده و الان بلد نیس

2740