2733
2734

سلام بچه ها خوبین 

من چند ماهه مهاجرت کردم و هر چقد بیشتر میگذره دلم بیشتر تنگ میشه و تحت تاثیر حرفای بعضی آدمایی که همیشه دوست دارن آدمو نا امید کنن حس میکنم قرار گرفتمو‌ احساس بدی دارم. همش به این فکر میکنم که توی ایران چقدر زندگیم راحت تر بود و پیش خانوادم بودم و اینجا از همه چی دورم و همه کارارو باید خودم تنهایی انجام بدم و حالم بده. نمیدونم چیکار کنم حالم بهتر شه. حتی بعضی وقتا انقدر ناراحتم که دلم میخواد برگردم با اینکه میدونم این چیزی نیست که از ته قلبم میخوام و هیچوقت اینکارو نمیکنم. فقط خواستم درد دل کنم و نمیدونم چیکار کنم :(

کجای عزیزم

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خوشبحالت کجایی

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
2740
قانون_جذب😦#  

😅

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
2706