2733
2734
عنوان

خانواده ی شوهر رو دعوت کردم

414 بازدید | 34 پست

همیشه بهترین چیزها رو درست میکردم

ایدفه چون بچه اذیت میکرد شوهرم گفت میرم غذا از بیرون میگیرم بریز تو قابلمه نفهمن

اومدن خوردن رفتن حالا مادر شوهرم زنگ زده به جاریم ازش پرسیده به نظزت غذای بیرون نبود اونم بش گفته نمیدونم غذاش که تو قابلمه رو گاز بود

و خوشمزه بود 

مادر شوهرم گفته خب غذا رو میشه بریزن  تو قابلمه جاریمم گفته من نمیپرسم چون طرف ممکنه بگه به تو چه

حالا اگه جای من باشین مادر شوهره از خودتون بپرسه چه جوابی میدین دهنش بسته شه چون اگه اصل قضیه رو بدونه آبرو تو فامیل نمیذاره انگار عروسش تو خونه هیچ کاری نمیکنه شروع میکنه دخترش رو تو سر ادم بزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهرت خیلی باهوشه.مگ سابقه ازبیرون غذا گرفتن واس مهمون داری که حدس زدن؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

این دروغا چیه میگید 

شوهرت باید رک بگه زنم نتونستع بچه کوچبک داریم وظیفم بوده غذا رو تهیه کنم ک کردم 

شوهرت مقصرع 

والا من خونه دارم هستم گاهی خدمتکار میگیرم 

شوهرم میگه زنم خسته میشه خونه داری سخته

اصلا تحت هیچ شرایطی دروغ نگید ب نظرم

2738
این دروغا چیه میگید  شوهرت باید رک بگه زنم نتونستع بچه کوچبک داریم وظیفم بوده غذا رو تهیه کنم ...

خب منم نمخوام دروغ بگم ولی راسش رو هم نمخوام بگم میخوام بپیچونمش

چون اگه حقیقت رو بدوگه آبروریزی میکنه

این دروغا چیه میگید  شوهرت باید رک بگه زنم نتونستع بچه کوچبک داریم وظیفم بوده غذا رو تهیه کنم ...

😂😂😂میشه ی خدمت کارم واسه من بگیرید. من باردارم الان تازه رفتم تو ۳ماهگی. غذا بدم میاد. اومدم خونه مامانم شوهرم گفت من خسته شدم گفتم واسم خدمتکار بگیر چشم میام خونه میگه من بگیرم دو تا میگیرم مثل زلیخاو استات 😂😂😂

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706