2733
2734

خیلی دوران بدیه مشکل اینجاس که علاقه ای به درس خوندن ندارم ضعیف نیستما ولی به زور دارم میخونم ، یکم به رشته روانشناسی علاقه دارم و میخوام برم دانشگاه رشته روانشناسی اونم مهم نیست چه نوع دانشگاهی اعم از پیام نور و غیر دولتی و... فقط میخوام تا لیسانس بخونم که یه مدرکی داشته باشم که به نوعی از جامعه و هم سن و سالام عقب نمونم چون تو این دور و زمونه مدرک لیسانس همون دیپلمه ، موندم چیکار کنم هم عذاب وجدان دارم نسبت به این که چرا باید راضی به جایگاه پایینی باشم ولی از اون طرفم میگم خب جایگاه فقط تو مدرک دانشگاهی خلاصه نمیشه که ... 

اگه میتونید راهنماییم کنید که عذاب وجدانم کم بشه 🙂

از طرفیم نگران اینم که این انتخابم تاثیری رو خواستگارام بزاره 😤 به نظرتون ربطی دارن ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاثیر رو خواستگارا داره ولی چرا از الان به این چیزا فک میکنی فعلا فقط درستو بخون بعد کنکور راجع رشته ...

خب میدونم دیگه با این وضع درس خوندنم که فقط کلاسیارو میخونم و برای کنکور وقتی نمیذارم حدس میزنم نتیجه چی بشه 😶

2738
آدم خوبه آینده نگر باشه.اینایی که داری میگی یعنی میخوای با کمترین زحمت کارت پیش ببری.چنین فردی ...

آره آخه نوع دانشگاه اصلا به شخصه برای خودم مهم نیست چون میدونم با دانشگاه به هدفام نمیرسم واسه همون میگم که چرا باید تلاش کنم که مثلا دانشگاه سراسری قبول شم ؟

آره آخه نوع دانشگاه اصلا به شخصه برای خودم مهم نیست چون میدونم با دانشگاه به هدفام نمیرسم واسه همون ...

اتفاقا وقتی اومدی تو جامعه میفهمی که افکارت بدرد خودت میخورده.پس حسابگرانه‌ تا وقت داری عمل کن