2752
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64938 بازدید | 9693 پست
آدم حامله هر چیزی دلش بخواد  خدا براش می‌فرسته  من هر چیزی دلم میخواست همون روز   ...

😂😂😂😂😂عزیزمممممم من ماه های اول کله پاچه رو می‌خوردم قبلش هم میخوردما ولی فقط زبون بقیه جاهارو نه ماه های اول منم مادرم و مادرشوهرم اجبار میکردن که باید بخوری 😂

دستش درد نکنه سلامت باشه عزیزم 🫀🧿مادرشوهر خوب نعمته بخدا 

وای چه حرف جالبی زدی 😂🍓😂🍓😂 خداروشکررررر پس بگو اینه منم یهویی هوس میکنم به غذا یهو همه شرایط دست به دست هم میده بهش برسم 

قربون خدا برم که حواسش هست 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
چ جالب واقعا  من یبار  رو گرفتم گف خیلی چشم زخم رو زندگیته  کاش من میرفتم پیش این س ...

اره محیا نمی‌دونم بخاطر اعتقاده بخاطر انرژیه بخاطر دعاست بخاطر چیه نمی‌دونم 😂

ولی می‌دونم خداروشکررررر خیلی راضیه چون قبلاً هم دعا انجام داده این یکی گفته پیش من نیست برو پیش اینی که بهت آدرس میدم رفت گرفت هنوز یکماه نشده بخدا فکر کنم ۱۵_۲۰ روزی باشه دقیقا یادم نیست می‌گفت که از اون موقعه خیلی خوب شده اصلا احساس میکنم یه کوه از روی زندگیم رفته کنار 

کارام افتاده روی غلطک ، روحیه م بهتره امیدوارم به آینده 

این فامیلمون خودش اعتقاد داشت من احساس میکنم برم کلی شک و شبه میارم شاید اثر نکنه 😂

ولییییییی خود سید دومیه گفت دعای مادر و پدر در حق اولاد حکم خیر و ثواب دنیا و آخرت رو داره  زنجیر و گره هارو باز می‌کنه به پدر مادر هاتون بگید همیشه طلب دعای خیر کنن واستون صبح ها که بلند میشن از خواب همیشه دنیا رو واسه شما بخوان به زبون بیارن توی خلوت خودشون با خدا نه پیش دیگران 

منم از اون موقعه که اینو شنیدم حتی به مادربزرگ پدربزرگ هامم گفتم که دعام کنن 😉🫠🫠🫠

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آخی عزیز دلم  بارداری همینه واقعا هرچیزی دلت میخواد  برا اینه ساحلی دو قلون ...

نههههههه انشالله دیگه تجربه نمیکنی خداروشکررررر واسه فسقلی شیرینت  و شوهرت ، عزیزم که کنارتن و هوات رو همه جوره دارن 

دستش درد نکنه 😂😂😂من انقد دوسدارم سرگردون ویار من بشه اما متأسفانه هنوز بچه همیاری نکرده حتی بخاطرش نصف شب هم بیدار موندم ببینم چیزی ویار میکنم دیدم نه خوابیدم 🤷🏻‍♀️🐣

محیا قند بارداری بزرگترین استرس و نگرانی منه 😂 خداروشکر که نداشتی من اکثر خانوم های باردار رو میبینم که میان مشکل همین رو دارن 🥺 بخاطر نوشابه و نون لواش درصد بالاش 

منم ندارم خداروشکر 😂😂😂 فقط ویتامین d رو رعایت میکنم خیلی مراقبم 

کاش میدونستم فکری واسه نفس کشیدنم داشته باشم🤷🏻‍♀️ خودم متوجه شدما دکتر که میگه چیزی نیست از خستگیه از تلقینه شاید اون تایم ها پرخوری میکنی 

شوهرمم میگه من چیزی متوجه نشدم  نگرانم نکن 🥺🙄😂 فکر می‌کنه از سر بی علائمی دنبال علائم ناشناخته میگردم 😂😂😂😂😂

😁😁😁😁😁 نوش جونتون  حالا من تحریمش کردم  اضافه وزن داره شوهرم  قند رو براش ممنو ...

محیا نون لواش رو اگه مصرف میکنین جایگزین کن با یه مدل نون دیگه   سبزیجات رو مجبورش کن بخوره 

همه تنقلات صنعتی مثل کیک و کلوچه رانی نوشابه و... رو بزاره کنار واسه قند واسه کبد چرب فقط آب و نوشیدنی سرد نخوره همین صبح ها دولیوان آب ولرم بخوره بعد ورزش کنه 

یا اگه مثلا میوه آبکی خوردین مثل هندونه سرد سرد نخوره 

دما واسه کبد چرب خیلی حیاتیه

فدات عزیزم شوخی گذشته خیلی دوس دارم همسرم همیشه مرتب باشه❤ و لباس تمیز تنش باشه  چون  اگه ...

دستتون درد نکنه من واقعا کیف میکنم میخونم 🫀🧿 خداروشکر انشالله سالیان سال پر از رزق و روزی و سلامت باشین کنارهم 

♥️🧿♥️🧿♥️🧿

خداحفظشون کنه عزیزممممم سایه شون مستدام 🧿♥️🍓راننده کامیون  ما چندتا تو فامیل مون داریم واقعا که خیلی دست و دلبازن  مطمئنم پدر شماهم بهترین هارو واسه شما فراهم کرده همیشه کلی سوغاتی مارک و لاکچری با هر سفر آورده همراهش 😉😍😃

خدا همه اونایی که زحمت میکشن رو حفظ کنه انشالله 🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد و آل محمد ♥️

فدات ساحل پودر رازوک رو از عطاری بگیرم 

اره عزیزم عطاری معتبر دارن اگه خاک رس فله ای گرفتی یک بار در هفته استفاده کن اگه نه رازوک گرفتی دوبار چون رازوک سبکه

و اینکه کلی املاح معدنی مفید داخلش هست 

خانوما و فاطمه جون دقیقاااا از روزی که فاطمه خانوم اینجا پیشنهاد کرد که طبق تاپیک یکی از کاربر های نی نی سایت چله صلوات بردارم برداشتم 

خدا خیرت بده فاطمه خوشگلمون همراه همه دوستای خوبم که اینجان 

واقعا به چندتا خواسته م حین همین خوندن رسیدم 

هنوز کامل نشده ها اون تعداد خیلی مونده من فعلا ۱۳۲ دور تسبیح رفتم 🫠😂🐣

ولی باز خداروشکر باور کن باهر اتفاق خوب حتما دعات میکنم بابت پیشنهادت 

♥️

خانوما آزگلی قشنگم کو @آزگل     کجایی تو خواهر 🫀🙉

سلام قشنگم،خوبی خواهری؟؟؟

راستش دندونمو عصب کشی کردم ، و پاسمان...

لنتی ظاهر خوبی داشت🦷 ولی خب عصب کشی شد،الان‌ نمیدونم چرا کمی درد میکنه، دردشم طوریه ک فک و شقیقه هام‌درگیر میشن😣

بعدم اینروزا بی محبتی دیدم از کسایی ک‌توقع نداشتم،💔 یکم‌حالم‌گرفتست

دارم رو خودم کار میکنم ک دیگه دلسوزی بیجا نکنم🚫

مهربونی زیادم خوب نیست🚫

[خوبی ک از سربگذر، نادان‌خیال بد کند]

اینو فهمیدم ک  با هر کسی باید اندازه لِوِل خودش باهاش برخورد کرد...

خلاصه خواهر، حال قشنگی‌ندارم...

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕
قربونت عزیزممممم 🙆🏻‍♀️😂وای پس همونه  نهههههه استفاده کن هر ضد آفتابی رو داخل یخچال بزار ...

سلام مهربون 

ممنون از راهنماییت 😚❣️

لک هام بیشتر زیر پلک هام هست 🤕

حالا میخرم یکی از گزینه هارو ✔️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
😂😂😂😂😂عزیزمممممم من ماه های اول کله پاچه رو می‌خوردم قبلش هم میخوردما ولی فقط زبون بقیه جاهارو ن ...

من نمی‌خوردم 

معجزه شد یهو دیگه حالمو بد نکرد 😂

خداروشکر مادر شوهرم باهام خوبه 😀🤲

همسایه دیوار به دیوارشم 

البته خوبی از خودمه 😜

آره خدا میدونه تو دلمون چی میگذره❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
نههههههه انشالله دیگه تجربه نمیکنی خداروشکررررر واسه فسقلی شیرینت  و شوهرت ، عزیزم که کنارتن و ...

خداروشکر 

خدارو هزار مرتبه شکر ساحل جون 

که بارداریت خوبه 

ان شاء الله همیشه شاد و سلامت و دل خوش باشی 

بارداری اول خیلی خوبه 

یادمه من کوه میرفتم 😀

بارداری های بعد یکم مشکل تره 

یه خواهر شوهر دارم 

اگر بگم داره با چه شرایطی بارداریشو میگذرونه باور نمیکنی 

بچه سومشه 

اخرای شهریور بچش دنیا میاد فقط براش دعا کنید تا زود تموم بشه🤲

دستتون درد نکنه من واقعا کیف میکنم میخونم 🫀🧿 خداروشکر انشالله سالیان سال پر از رزق و روزی و سلامت ...

عزیزم دلمی ساحل جونم بیشترش سهم خودت 

ساحلی بابام میوه و تر بار بیشتر می‌برد 😁😁

می‌دیدی تا یه سال سبزی قرمه خودمون و تمام فک و فامیل حاضر بود 

یا هویج و کاهو ، گوجه 

چند سالی چون پلاتین تو کمرشه داداشام نمیزارن بره تو جاده 

و خداروشکر ی شرکت باربری زدن با داداش بزرگم 💚💚💚

سلام قشنگم،خوبی خواهری؟؟؟ راستش دندونمو عصب کشی کردم ، و پاسمان... لنتی ظاهر خوبی داشت🦷 ولی خب عص ...

سلام عزیزم ❤️

احتمالا تا یه هفته 10 روزی دندونت یه کوچولو درد بگیره 

من وقتی با کسی که باهاش خوب بودم دلسوز بودم 

بی مهری میبینم 

چند وقتی طرفش نمیرم 

از یه جا یه چیزی شنیدم 

برات میگم شاید به کارت بیاد 

میگفت  که بدون توقع مهربون  باشم 

و 

اگر خوبی و مهربونی در حق کسی میکنیم  برای خدا باشه 

چیزی که برای خدا باشه از خدا توقع جواب داری نه از

بندش ❤️

چی کار میشه کرد 

دنیا همین شکلیه 🤷‍♀️

مخصوصا اگر از طرف نزدیک ترین هات باشه 

یکم زمان لازم داری 

ان شاء الله آروم تر میشی 🤲❤️

2706