2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 60388 بازدید | 8920 پست
ادامه اینو یادم رفت جواب بدم 🙈 مهم اینه خودت حالت اینجوری خوبه عزیزم 😍💘 مادربزرگ شوهرم همیش ...

اخییییییی 

قربون کیوتم برم من 

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
قربونت برمممممم 🍓🙈🫀 عزیزدلم مطمئنم که حسابی حالتو خوب میکنن چون تو به گربه ها هم غذا میدی 😂💘 ول ...

ای قربونت برم مث منی 

ساحل جونم منم شدیدا میترسم حیات ما ویلایه متاسفامه دسشویی تو حیات اونشب رفتم گلاب بروتون یهو گربه از کنارم رد شد چنان جیغی کشیدم شوهرم گف فک کردم اومدن انتهاری زدن بهمون 😂😂😂😂

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا سریال خانگی اکازیون رو میبینین...البته تموم شد پریروز ۸قسمت بیشتر نیست ولی خب، خنده دار بدک‌ن ...

اره وای من میمیرما 

اصن همه در عجبن چ جوری ب همه چی میرسم فیلمم میبینم اسکار هم بدک نیس ولی من میمیرم برا شباهنگی

قطب شمال_افعی تهران_جنگل اسفالت

گناه فرشته و....

سلام عزیزم  واقعا میشه؟؟؟؟

آره گلم

چرا نشه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
2731
آره گلم چرا نشه

نمیدونستم مرسی عزیزم اینجا من همیشه برا از گنجیشک گربه سک و هرچی حتی کلاغا میریزم اما نگفتم ب نیت

آره گلم چرا نشه

عزیزم تو پیامات دیدم نوشتی موهات بلنده منم تا کمر بود ده سانت موخوره زد گرفتمش 

شما چیز خاصی ب مواهات میزنی

سلام بچه ها صبح بخیر  از ساعت ۴ بیدارم نمیدونم چرا انقد بد خوابم من 😑

ای خوددددا چون ب بچت شیر میدادی واسه اونه الان چطوره گل پسرت😍😍😍

نمیدونستم مرسی عزیزم اینجا من همیشه برا از گنجیشک گربه سک و هرچی حتی کلاغا میریزم اما نگفتم ب نیت

فدای تو مهربون💞

همونم قبوله 😍

برای یه نیت خاص هم میشه گفت 

غذا دادن به گنجشک ها کار مستحبی هست 

میشه  نیت کرد و هدیه داد به کسی

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
عزیزم تو پیامات دیدم نوشتی موهات بلنده منم تا کمر بود ده سانت موخوره زد گرفتمش  شما چیز خاصی ب ...

هر روغنی ببینم میزنم 😁

موخوره فقط راه خلاصی ازش چیدنه

موقع هایی که از حموم بیرون میام 

موهام رو میارم جلو با قیچی دونه دونه اون هایی که موخوره داره میچینم 

این کار زمان بره 

ولی همه جای موهات از موخوره پاک میشه 

ای قربونت برم مث منی  ساحل جونم منم شدیدا میترسم حیات ما ویلایه متاسفامه دسشویی تو حیات اونشب ...

وای 

اسم گربه نیارین😶

یه گربه هست 

فصل جفت گیری میاد رو پشت بوم ما

یه صداهایی از خودش در میاره موقع جفت گیری 

آدم شرمش میشه😂😂😂🤦‍♀️

الان چند ساله کارش همینه 

باورت نمیشه رو پشت بوم همسایه پسندش نیست 

فقط پشت بوم مارو قبول داره 

دائم هم با گربه ها کشتی میگیره 🤕

وقتی حامله هم شد میاد تو باغچه مون زایمان میکنه

امسال نرسیده بود به باغچه رو کاشی ها زایمان کرده بود 

همه جا پر خون😑

نمیدونم باهاش چی کار کنم🤷‍♀️

نه گلم ممنونم ک بفکرمی خواهریییییی ارشام 13 شد 6 سالش الان جمله بندی داره  اما خیلی چیزارو ن ...

سلام‌الینای عزیز...

ای جانم،خداحفظش کنه واست گل پسرتو🧿💘

دختر داداش منم کم‌حرف میزد وقتی‌چیزی رو میخواست با گریه و اشاره میگف.

زن داداشم‌شروع کرد باهاش تمرین‌کردن

اینکه: تشویقش میکرد باهم آواز بخونن

کارت میوه ها. ،یاحیوونا رو نشونش میداد و ازش میخواست‌ اسمشونو بگه، سختش بود، ولی شد‌‌‌...

خیلی تمرین‌میخواد.

طبق تصویر کتاب داستانا ب زبون ساده براش تعریف کن اونو، بعد ازش بخواه بگه واست.

باهاش‌نقاشی‌بکش و ازش توضیح بخواه ک‌چی کشیدی ،از این‌جور قبیل کارا.و ببین خودش ب چی علاقه داره، طبق علاقه خودشم‌پیش بری بهتره تا اینکه یه چیز تحمیلی...فقط صبر وحوصله و‌پشت کار...

هرچند قطعا‌خودت خوب بلدی اینارو مامان‌نمونه🫂🫀

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
واییییی قربون این حجم مهربونیت برم💖💖💖💖 ک ثوابش رو باماها تقسیم کردی خواهر قشنگ و پرانرژی و پرنسس ...

مام‌خوشحالیم‌ ک‌تو جمعمون هستی گل😘✨️

اره وای من میمیرما  اصن همه در عجبن چ جوری ب همه چی میرسم فیلمم میبینم اسکار هم بدک نیس ولی من ...

اره منم میبینمشون

حامدآهنگی ک عشق است، پراز انرژی این‌ بشر...😄

وای  اسم گربه نیارین😶 یه گربه هست  فصل جفت گیری میاد رو پشت بوم ما یه صداهایی از خ ...

😂😂😂وای خدااااا

اره اره

مام‌خونمون‌ ویلاییه، این‌گربه بی تربیتا بالا پشت بوما کارای خاک برسری میکنن🤣🙈

صداهاشونم‌واسه جذب جنس مخالفه، هرکی اُبهتش بیشتر باشه گربه خانومه میره سمت اون😂

2706