2752
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64422 بازدید | 9602 پست
سلامممممم آزگلی قشنگم 💘🫀🍯دستت درد نکنه خانوم گل 🍓😍 هروقت بهش کادوشو بدی واسه اون سوپرایز  ...

سلام‌خوشگل طلا...

قسمتش‌نشد😂😂😂قسمت خودمو دخترخالمم‌نشد آخهههه

واسه تولد دخترخالم‌ چنتا چیز سفارش داده بودما، ولی خب،نشد ک‌نشد

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕
نوووووش جونتون 💕🐑ببعی تو بازیگوشی دیرررینن...پشم تنت چه نرمه دیشتدرین   💤🎤 وسطاشو یادم ...

قربونت قشنگم..‌درین درین درین دین💃🤸😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂😂😂😂 ای خدااااا قلبمممممم چقدر قشنگ فسقلیا رو توصیف کردی   آزگل من زبونشو دوسدارم ...

فدای تووووقشنگ‌من...

نوش جونت، من بچه ک‌بودم خیلی زبون‌میخوردم سر خوردن‌ زبون‌با داداشام‌دعوا داشتم🙈😋

بزرگتر ک شدم دیگه هیچکدومو نتونستم‌بخورم.فقط آب کله رو میخورم.😉

سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم صبحتون بخیرررررر انشالله که جمعه خوبی رو داشته باشین ♥️ من باید ...

مراقب خودت باش خواهری...انشالله بسلامت بری و برگردی..‌🫂🤍

😅😅😅بنده خدااقاحامد

2731
بخداااا محیا  خب بیا بگو نرو دلم تنگ میشه حوصله م نمیگیره بی تو چکار کنم یه کمم گریه کن حتی اگ ...

ای مغروووور😅

گربه ی شرک🤣🤣🤣🤣

نه چرخ نمیکنن تیکه میکنن  واقعا ؟؟؟ قاورمه رو که مگه میشه با سیرابی درست کرد ؟ آخه یه جا من یه ...

به به، دل و قلوه و جگرو، کبابی دوسدارم😋

و منی که ساعت های طولانی تنهام 😂🍓 اره عالیه خدایی شاه خونه خودتی و بس  یخچال در اختیارت  ...

افرین تنهایی، شاه خونه خودتی...🤍👌🏻

ای جانم عزیزم عشقتون ابدی 🧿🧿🧿🧿💚💚💚💚 معلومه ک دلش تنگ میشه دیگه خودش گفته همه چیز رو ک نمیشه ...

قربونت برمممممم انشالله همینطور شما عزیزدلم 💘💘💘💘💘

ارهههههه کنسل کرد 😂 نمیرم 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
گربه شرک وای مردم از دستت 😄😄😄

😂😂😂😂آخه چشماش اینجوریه گربه شرک 😅🥺🥺🥺🥺🥺

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
آره خواهری خیلی خوشمزه اس من عاشق قاورمه مرغ و گوشتم فوقالعاده اس

نوش جونت عزیزمممم 😍💕

خیلی ممنون ساحل من میخام برا خرید خونه بریزم  خونمون بغل اتوبان بعد بعضی از مردم گندم و برنج ا ...

انشالله عزیزدلمممممم انشالله حاجت روا شی 🧿💘🧿💘🧿

اللهم صل علی محمد و آل محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد

سلام‌خوشگل طلا... قسمتش‌نشد😂😂😂قسمت خودمو دخترخالمم‌نشد آخهههه واسه تولد دخترخالم‌ چنتا چیز سفار ...

فدای سرت عشقم 

خدا قسمت کنه بهترشو سفارش میدی 

عزیزدلم ♥️

2706