2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 65370 بازدید | 9768 پست
قربونت خواهری🌹🩵 اره ساحلی، از قبل از عید، با دخترخالم ب چنتا کار فک کردیم، ک یکیش فعلا رد شده، تو ...

آزی انشالله اگه اوکی شد و رو قلق افتادید 

اگه دوس داشتی اینجام بگو شاید ایده ای شد برا ما 

منم بد جوری درآمد داشتن لازمم مخصوصا این روزا 😔

ولی ن مدرک خاصی دارم و ن هنری 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محیا به حدی ناراحتم فقط کم حرف شدم الان دلم میخواد برم یه گوشه تنها باشم گریه کنم  شوهرم میاد ...

وای خواهری اینطوری ناراحت نباش 

همیشه ای خدا تو فامیل یکی هست ک ضد حال بزنه 

برا من انقد بوده ک حد نداره 😄

همین چند وقت پیش یکی از خانواده شوهرم  حرفی پشت سر من زد فک کرد من نیستم 

ب حدی دلم شکست از حرفش همونجا گریه کردم 

ولی مث تو هیچی نگفتم غرش رو ب همسرم زدم 😔

اونم خدایی از من دفاع کرد ولی قسم خوردم تو بگو عزیز ترینم ی چیزی بگه محترمانه و در آرامش جواب طرف رو بدم 

انقد خودت رو ناراحت نکن 

مطمعا باش آقا حامد همچین فکری نمیکنه دیونه 

ک تو تنها رفتی معاینه 

ریلکس کن تو الان ب آرامش نیاز داری 

چند وقت پیش یکی پشت سر من انقد حرف زده بود ک محیا صورتش فلان و هزارتا عیب برا من گزاشته بود 

شاید من واقعا چهره خیلی زیبایی نداشته باشم ولی معمولی ام

همین ک میرم جلو آینه عاشق خودمم خودم رو دوس دارم ب لطف تاپیک سارا ❤

همین همسرم میگه محیا هر روز جذاب تر میشه چهره ات

شاید چهره منم نقص هایی داشته باشه ولی انقد ک خودمو دوس دارم حرف و اون انتر 😁😁 برام مهم نیست

چون میدونم حسوده  حسود 

توم مطعا باش از رو غرض این حرف رو زده 

انشالله ک هر روزت عالی تر از دور باشه 

دوس مهربونم 

آزگل باید یه چیزی میگفتم اصلا سکوتم قشنگ نبود فقط از حرکت پدر شوهرم راضیم و کمی آرومم  چون مست ...

خواهرم یکم آروم‌باش، استرس واس خودت و فسقلیاخوب نیست فداتشم...یه صلوات بفرست، اللهم‌صل علی محمد وآل محمد...

ببین اره ،تو الان‌ناراحتی از خودت، از او سکوت و اون‌بحثی ک‌ شروع کردی...خب....🫷

ولی چیزیه ک‌گذشته ،اصلا نیازی نیست خود خوری کنی....✖️

ن چرا حامد باید فک‌کنه، ک خدایی نکرده مشکلیه؟؟؟

ساحلی من همه دوره بارداریمو شوهرم تو سالن‌منتظرم‌مینشست، فقط موقع تعیین‌جنسیت کنارم بود، 

پس میبایست فک کنه خدایی نکرده مشکلیه ک‌من میگفتم ک امین‌منتظر بمون تا بیام؟؟؟

اون زن فقط هدفش بهم ریختن تو بود؟ و موفق هم شد متاسفانه...

قربونت برم، اصلا دیگه بهش فک‌نکن

ب روزای قشنگی ک قراره بعد از زایمانت بگذرونی فک کن🧿🫀

چشم بد از خودتو، نی نی هاو و زندگیت بدور باشه عزیزدل من🫀🫀🫀🫀

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕
آزی انشالله اگه اوکی شد و رو قلق افتادید  اگه دوس داشتی اینجام بگو شاید ایده ای شد برا ما  ...

انشالله محیاجونم، با دعاهای شما...

حتما گل قشنگم...

🫀🫀🫀

وای خواهری اینطوری ناراحت نباش  همیشه ای خدا تو فامیل یکی هست ک ضد حال بزنه  برا من انقد ...

انتر رو خوب اومدی🤣🤣🤣

وای محیا🤣🤣🤣🤣

سلاااام صبح همگی بخیرررر...

محیا امروز استارت گرفتن‌شیر از پسرمونو میزنی، انشالله موفق باشی...🩵🌟🩵🌟🌟🩵

ساحل قشنگمم ک ایشالا احوالاتش بهتر شده باشه🩵💚🩵💚

اتاناز هم‌ک داره خستگی مراسمشونو بدر میکنه💖🩵💖🩵

بقیه دوستانم‌ایشالا روز خوبی داشته باشن...

منم امروز باید مرتب کنم‌خونمو...

تایم‌استراحت میام یسر میزنم‌پیشتون...‌💖🌟💖🌟

آره خودممم عشقم اردیبهشت کنکور ندادم عشقم تیر کنکور دارم و از ۳۰اردیبهشت ترمیم معدل 😉😉😉😍😍😍...

ای جان به سلامتی عشقم پس من همش بفکرکنکورت بودم انشالله که نتیجه عالییییی میشه 💘🍓💘🍓💘

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
آزی انشالله اگه اوکی شد و رو قلق افتادید  اگه دوس داشتی اینجام بگو شاید ایده ای شد برا ما  ...

نگران نباش عزیزم همون محصولاتی که قبلاً میفروختی رو اگه بتونی تبدیل کنی یا بسته بندی رو تغییر بدی کلی فروش میره 😍♥️

مثلا بجای فروش محلی سایت فروشگاهی بفروشی یا فروش عمده رستورانی هتلی جایی 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
وای خواهری اینطوری ناراحت نباش  همیشه ای خدا تو فامیل یکی هست ک ضد حال بزنه  برا من انقد ...

عزیزمممممم ممنونم از وقتی که گذاشتی و صحبت های خوبت باور کن خیلی واسم ارزشمندن 💘🍓😍

اره گفته بودی ولش کن اونو که روی تو عیب و ایراد گذاشته رو خدا باید شفا بده 

همین راه درسته عزیزم منم باید جواب بدم 🙆🏼‍♀️😂من اون لحظه مغزم منتظر واکنش اطرافیانه خودش قفل میشه 

باید برعکسش کنم 😛😝

حالا محیا خدایی اصلا نمی‌دونم چرا این حرفو زد چون تاحالا اصلا یه حرکت یا واکنش ناراحت کننده از سمتش ندیده بودم آخر شب هم خواست بره گفت ناراحتت کردم ببخشید

منم گفتم آره اصلا انتظارشو نداشتم 🙈

بخشیدمش فقط بخاطر پدر شوهرم چون خانومه پشیمون شده بود فکر کنم بخاطر صحبت پدر شوهرم بود انگار بهش گفته بود 😂💁🏼‍♀️

2706