2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 60335 بازدید | 8850 پست
نمی دونم تو این تاپیک جای گفتنش بود یا نه ولی احساس کردم دلم می خواهد باهاتون درد دل کنم!

اختیار داری عزیزم اینجا دوستای خوبی داریم که میتونن کمک کنن برای حال بهترت 😍

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
سلام دخترا شبتون بخیر  خداروشکر سایت درست شد  چقد دلم براتون تنگ شده بود 😍😍😍

سلامممممم عزیزم خداروشکر 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستم‌جواب تورو بدم، همون‌موقع شوهرم‌پیام‌داد بالای صفحه‌ رو کشیدم‌پایین ک جوابشو بدم چیزی ک‌میخو ...

😂😂😂😂😂😂 الان امین داره فسفررمیسوزونه که آزادی چی سایت چی 😂😂😂

2731
😄والا میگم خیلوقته از زهرا، و مهدیس خبری نیستااااا

مهدیس همیشه خصوصی اینجا پی ام می‌زاره نمی‌دونم چرا نمیاد عمومی @mahdis1380    

زهرا هم که اره خیلی دلم واسش تنگ شده @مامان_مهندس_فسقلم    

سلام ساحل جون  خوبی خواهری  نی نی خوبه ؟ چخبرا

سلام عزیزم مرسییییییییی منم خوبم خوبه گلم 😍❤️😍❤️مرسیییییی مهربونم

من از بیکاری کتاب خوندم 😂🙉 موهامم کوتاه کردم الان خیلی راحتم هم واسه شستشو هم واسه شونه زدن هم مدل دادن 😂😂

مرسی ساحل جانم  آره دنبال نمیکنم  ولی اطرافیان تنش ایجاد می‌کنند با صحبت هاشون  من ...

خداروشکر عزیزم انشالله روز به روز بهتر شه 🧿💕نگران نباش به حرف دیگران نیست به خواست خداست که خودش حافظ و نگهدار همه بنده هاشه 

سلام عزیزم مرسییییییییی منم خوبم خوبه گلم 😍❤️😍❤️مرسیییییی مهربونم من از بیکاری کتاب خوندم 😂🙉 مو ...

خداروشکر گلم

چ خوب تنوع دادی 

کوتاهی مو خیلی خوبه حس سبکی میده ب آدم 

مبارک ❤

😂😂😂😂😂

والا بخدا 😂😂باز خوبه دامادمون می‌دونه خواهر مون تو نی نی سایت 😂 از این بابت مسئله ای نداریم 

خداروشکر گلم چ خوب تنوع دادی  کوتاهی مو خیلی خوبه حس سبکی میده ب آدم  مبارک ❤

مرسییییییییییی زیباترینم سلامت باشی ♥️🫀

فدای محبتت عزیزم  انشالله هرچی خیر سپردیم ب الله

انشالله عزیزدلم ❤️

سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم شبتون بخیررررر 💘

من این چند روز لوازم آرایشی بهداشتی هامو مرتب کردم تمیز و استاندارد😂

کتاب خوندم عادت های اتمی و پس انداز به روش ژاپنی 

موهام رو که خیلییییی بلند بودن کوتاه کردم تا روی شونه هام 

هرروز هم به سایت سر زدم که  درست شده باشه 🤭 انشالله شماهم تنتون سلامت باشه و این ویروس رو پشت سر بزارین با کلی خبر خوب بیاین

آره خداروشکر  حالا من بودم حسابم با کرام کاتبین بود 🤣🤣🤣🤣

اونم می‌فهمه نگران نباش 😂😂😂 مطمئنم که ساده میگذره 😂