2752
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64215 بازدید | 9586 پست

سلام قشنگا صبحتون بخیر

روزتون به عشق❤️

مهمونم تازه رفته و امروز یکم کار دارم....یه سر درد عجیب گرفتم که نگم براتون 

برم با انرژی دنبال آرامش و حال خوب بگردم😘

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️

سلام دخترا صبحتون بخیر 

ببخشید من این چند وقته زیاد فعالیت ندارم 

مریضی بد جوری ضعیفم کرده 

حتی کارهای روز مره ای خودمم زیاد انجام نمیدم فقط دراز میکشم 

پسرمم چند روزیه مریضه 

از بی خوابی بدنم بی جونه😫

انشالله خوب بشیم باز مث قبل میشم 

البته اگه عمری باشه 

با این  اخبارها ک توی دلمون خالی شده واقعا و میترسیگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام دخترا صبحتون بخیر  ببخشید من این چند وقته زیاد فعالیت ندارم  مریضی بد جوری ضعیفم کر ...

محیاجون ایشالا بهتربشین زود جفتتون💝

انشالله خیره، نگران‌این‌ اخبارا نباش...

تمرکز کن رو بهترشدنت🤍

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕
سلام ازگل جون همچین موقعه  دمر دراز بکش پاهات رو توی شکمت جمع کن سرتو تو دستات بگیر ی ده ...

سلام‌گلم

اره ویروسه لنتی بدم‌هست‌خیلی...

اره معده درد خیلی بده خدایی

خدانکنه عزیزم

واقعا ک‌نعمته 💖💖💖

دوستان من تازه از یک سفر دسته جمعی با خانواده همسر برگشتم. مادرشوهرم عادت داره که گاهی به من تذکر بده. البته در این مواقع یاد یک سال و نیمی میفتم که پسرم را نگهداری می کرد و معمولا سکوت می کنم. اینبار به لباسم هم گیر می داد. یک لحظه با خودم فکر کردم اگر مادر خودم هم بود شاید همین تذکر را میداد. ولی واقعا گاهی تذکراتش خنده داره به نظرم. مثلا جلوی من به شوهرم میگه تو را به خدا مراقب خودت باش چون هیچ کس غیر از خودت مراقب تو نیست! انگار پسرش بچه است. قدیمها بعد از گفتن این حرفها از من دلجویی می کرد و حلالیت می طلبید ولی الان دیگه براش عادی شده!

سلام دخترا شبتون بخیر  خداروشکر سایت درست شد  چقد دلم براتون تنگ شده بود 😍😍😍

میخواستم‌جواب تورو بدم، همون‌موقع شوهرم‌پیام‌داد بالای صفحه‌ رو کشیدم‌پایین ک جوابشو بدم چیزی ک‌میخواستم برای تو بنویسم رو برا اون‌نوشتم😅😅😅

2706