2733
2734
عنوان

✨♥️کمی هم خودت رو دوست داشته باش ♥️✨

| مشاهده متن کامل بحث + 64791 بازدید | 9675 پست
سلامممممممم به همگی دوستان عزیزمممم خوبین صبحتون بخیر انشالله که روز خوبی رو داشته باشین ♥️ من امروز ...

سلامممممم عزیزم

ای جانم...خیلی خیلی برات خوشحال شدم ساحلی....

انشالله خدا تو تک تک کارات یاریت کنه، و پیشرفت کنی خواهر مهربونم...

انشالله بسلامت بری و برگردی♥️

در اندکِ من، تویی فراوان‌ یا رب🕊💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما میخرم‌واسشون ن،مرسییییییی گل من♥️ ساحلی غیر از پرتقال و لیمو، دیگه با چ‌چیزی ک‌ترشه میتونم‌بدم ...

مثلا رب انار که داخل فسنجون استفاده میشه ترشه 

یا مثلا الان آلوچه و گوجه سبز هست 

😉😉

یا مثلا همراه ماست ولینیات دیگه نباید بدی 

البته خودش ویتامین سی داخلش داره جای نگرانی نیست همراه چایی نباید بدی 

همراه غذاهای گوشتی ویتامین سی بهشون بده ببین چقدر تغییر میکنن مثلا یه قاشق آب لیمو یا پرتقال جذب آهن گوشت رو بالا می‌بره 

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
عه خدا خیرت بده پس  انقد ازم پول بردن ندادن خدا کنه با کد ها برگردن 😁😁

انشالله عزیزدلم 😂❤️

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
مثلا رب انار که داخل فسنجون استفاده میشه ترشه  یا مثلا الان آلوچه و گوجه سبز هست  😉😉 ...

خداخیرت بده عزیزم‌

چشم‌حتما‌حتما ♥️♥️♥️

سلامممممم عزیزم ای جانم...خیلی خیلی برات خوشحال شدم ساحلی.... انشالله خدا تو تک تک کارات یاریت کنه ...

مرسییییییییی عزیزدلمممم انشالله چندین برابرش سمت خودت برگرده 🫀❤️🫀❤️🫀

آزگلی خیلی استرس دارما 😂🙉چون همشون منتظرن ببینن من میتونم یاچی 

خداخیرت بده عزیزم‌ چشم‌حتما‌حتما ♥️♥️♥️

فدایت خوشگلم 

مرسییییییییی عزیزدلمممم انشالله چندین برابرش سمت خودت برگرده 🫀❤️🫀❤️🫀 آزگلی خیلی استرس دارما 😂🙉 ...

حتما‌میتونی💪

چون‌تا اینجا اومدی جلو،🧿 مطمئنم تاآخر هستی و خدا یاریت‌میکنه

و در آخر تو عکس از خونه روستاییت‌میزاری واسمون و ما‌کیفففف‌میکنیم...♥️♥️♥️

سلام‌محیا واای من عاشق گل محمدی هستم، دلم یحالی شدااااا... خونه‌مامان خوش بگذره، ایشالا گل پسرمون‌ ...

قربونت آزی آره بوش فوقالعاده اس 

خوش 😁😁😁 از بدو ورود ظرف شستم براش تا الان 

داداشم تا دونه آخر ظرف های کابینت رو در آورده 

تنبل خانم ی ظرفم نشسته 😁😁

وای جدی دوباره قرار خاله بشم 😀😀😀😀

سلامممم عزیزم اینا کد های کیهانی هستن که انرژی دارن با تکرار این ارقام باعث میشه که ذهنمون درجهت خو ...

سلام گلم 😚

چه جالب! 

راستش من میترسم از این چیزا 

چیزای عجیب غریب زیاد شنیدم برای رسیدن به خواسته ها

فقط شکر گذاری امتحان کردم و نتیجه گرفتم 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

بسم الله الرحمن الرحیم 

خدایا شکرت بخاطر نعمت سلامتی جسم و روحم 

خدایا شکرت بخاطر هوای عالی 

خدایا شکرت بخاطر سقف بالای سرم 

خدایا شکرت بخاطر حواس 5گانه ام 

خدایا شکرت بخاطر معجزه ای که امروز قراره ازت ببینم 

خدایا شکرت بخاطر ثروت در جهان هستی 

خدایا شکرت بخاطر وسایل داخل آشپز خانه ام 

خدایا شکرت بخاطر وسایل داخل یخچال 

خدایا شکرت بخاطر پوست زیبا و شفاف 

خدایا شکرت بخاطر بچه هام 

خدایا شکرت بخاطر فرزندان و نسل فهیم پر روزی صالح سالمم 

خدایا شکرت بخاطر دختر زیبا و سالم و صالحم🤗

خدایا شکرت بخاطر دوستان عالی که دارم 

خدایا شکرت بخاطر اینکه بین من و اطرافیانم عشق محبت صمیمیت آرامش ثروت فراوانی در جریانه 

خدایا شکرت بخاطر همسر دلسوز و فداکارم

خدایا شکرت بخاطر خانه ای که قرار تو شهر بزرگ تر بخریم 

خدایا شکرت بخاطراینکه تربیت فرزندانم بر عهده گرفتی و  مسیر تربیت فرزندانم رو هموار میکنی

خدایا شکرت بخاطر ماشین زیر پایم 

خدایا شکرت بخاطر پیشرفت در والیبال

خدایا شکرت بخاطر رزق و روزی حلال و پر برکتی که برام میفرستی 

خدایا شکرت بخاطر ایده های ثروت ساز 

خدایا شکرت بخاطر ثمر عالی محصولات و فروش عالی تر 

خدایا شکرت بخاطر شغلی که دارم 

خدایا شکرت بخاطر درخت ها 

خدایا شکرت بخاطر سبزه ها 

خدایا شکرت بخاطر آب هایی که مینوشم 

خدایا شکرت بخاطر غذایی که میخورم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز که من نمی‌دانم و تو دانا تری 

ای خدای فراوانی ها و ثروت ها

سپاس گذارم✨ 

سپاسگذارم ✨

سپاسگذارم✨

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

شکر_گذاری#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
2706