2733
2734

من مدام دلم خوراکی و غذای زیاد میخواد 

اگه نخورم کلافه میشم 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

من خیلی ساله همینم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخورم همش میوه نون پنیر گردو پشمک شکلات انار پرتقال تا ظهر ظهرم ناهار دوباره کرانچی این چیزا تا شب

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2728

به مرورچاق میشیا

کلافه شدن بهتر چاق شدنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
منم میخورم همش میوه نون پنیر گردو پشمک شکلات انار پرتقال تا ظهر ظهرم ناهار دوباره کرانچی این چیزا تا ...

نکنه همکار منی؟از صبح صبحانه نمیخوره میگه رژیمم بعد ماشالله شروع میکنه انار میخوره ساقه طلایی میخوره گردو میخوره کشک میخوره هویج میخوره نون خشکه میخوره خدمه رو میفرسته سوپری 

نون پروتئین و شیر نمیدونم چی چی وووووتا ساعت سه یک نفس ادامه میده پدرصلواتی  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

منم زیاد میخورم ووزنم خیلی رفته بالا .از خودم ناراحتم که اینقد چاق شدم مخصوص شکمم افتضاح شده انگار ۸ماه باردارم ولی اصلا اراده رژیم ندارم .برام دعاکنید مشکلاتم کمتربشه که بتونم رژیمم بگیرم

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
2738
نکنه همکار منی؟از صبح صبحانه نمیخوره میگه رژیمم بعد ماشالله شروع میکنه انار میخوره ساقه طلایی میخوره ...

اندامش چطوریه

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
می تو🥲 البته جلوی خودمو میگیرم که نخورم ولی ذهنم همش درگیر چیزای خوشمزه س😐

آره آفرین منم ذهنم درگیر چیزای خوشمزس

نکنه همکار منی؟از صبح صبحانه نمیخوره میگه رژیمم بعد ماشالله شروع میکنه انار میخوره ساقه طلایی میخوره ...

چند کیلوئه😂😂

دقیقااا منم رژیمم ولی یهو بعد ی ساعتی شروع میکنم به خوردن

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
اندامش چطوریه

چاااااق ولی خداییش خوش اخلاق و خوش خنده و کمک حال و دلسوز همه من توجه کردم تپلابیشترشون  خیلی دلسوز ومهربونن شایدم ربط نداشته باشه ولی شاید زباد خوردن خوش خلقی بیاره

2706