2737
2739
عنوان

دختر۵ساله ام

200 بازدید | 13 پست

خاهرم جندماهیه ازدواج کرده ومتاسفانه توی جمع زیاد بهم میچسبن و همابعِل میکنن و رفتادای این سبکی ک مابقیه جمع ناراحتیم ازین موضوع متاسفانه دخترم انگارروش تاثیرگزاشته چندبارگفته منم مثل خاله شوهرکنم منم دوست دارم خاله عین توشوهرکنم مثلا علیرصا شوهرمنه(شوهرخاهرم)یاتوبازیاش مثلا خودشا جای خاهدم میزاره و میم علیرصا بیا سراعم علیرصا اینابخوراینکاراکن من فلان جام بعد خوودش میگ شوهربازی میکنم چندبار خودما زدم نشنیدن دفعه ی اخرعصبی سدم وحسابی دعواش کردم گفتم توبچه ای کوچیگی زشته نبایداین حرفارابرنی ابنکاراراکنی  خالت بزرگ شده ازدواج کرده عین همه ک بزرگ میشن ازدواج میکنن اگ ی باردیگ این حرفا رفناراکنی پرتت میکنم بیرون توبچه ای باید معلم بازی کنی دکتربای کنی درحقیقت درکی ام ازشوهر وشوهرکردن نداره چیزایی ک دیده راتقلید میکنه حالاشما بگیدچکارکنم بنطرتون مشکلی هست نیست چ رفناری کنم کسی تجربه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه رفتارتو کردی تموم شد رفت، حالا میگی چه رفتاری کنم؟؟ بندازمت تو کوچه؟ واسه چیزی که هیچ درکی نداره؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2740

برادر زاده های من یه دختر یه پسرن بهم میگن بیا سعید معصوم بازی کنیم(داداشمو زنداداشم) باهم بازی میکنن توبازیشون این به اون میگه زودبیاها شب مهمون داریم دیر نکنی اومدنی فعلا وسیله رو بخر بیار دقیقا کارایی که تو روزمره مامان باباشون انجام میدن داداشم اینا هم اصلا حساس نیستن دختر تو هم داره بازی میکن مثل خاله بازی‌ای خودمون مگه ما بازی نمی‌کردیم شوهر خیالی نداشتیم عروسکو نمی‌کردیم بچمون به نظرم حساس نباش ولی به خواهرتم یه تذکر کوچولو بده که کارای دیگه مثل بوس کردن واینا پیش بچه نداشته باشن.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

حالت خوبه؟

خودت میگی درکی از این کارا نداره

تو با کاری که کردی فقط باعث شدی که بچه درونش این افکارو پرورش بده ولی دیگه به تو نگه

بشدت کارت اشتباه بود

ناشناس 🤍💫https://abzarek.ir/service-p/msg/1561271 🫴🏻

خود ب خود میوفتاد از سرش با رفتاری ک نشون دادی قطعا کنجکاو تر میشه

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..