2752
2734
عنوان

بیاید ببینید دخترم نامه چی نوشته

522 بازدید | 43 پست

منو همسرم سر مساله ای بحثمون شد..۳هفته بودقهربودیم😔

مقصر اون بود..البته هرچی میخوریم مطمئنا از بی سیاستی ماخانوماس..

دخترم۱۲سالشه.امشب هم برا من هم برا باباش نامه نوشته تو پاکت دست سازش..تو جفتش عکس دونفره مونو گزاشته..

چقد بی فکریم ما پدر مادرا

واقعا خودخاهیم..اما چ میشه کرد ک اون وقتا اصلا ب بچها فکر نمکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی الهی بگردم🥺 آره بزار

ایرانِ‌جان🇮🇷❤️ [فقط به عشق علی حتی محال ها شدنی 💚 بابای خوب ما:) ] یه زمانی از امام حسین هیچ درکی نداشتم ، اما حالا شده تمام زندگیم ؛ میدونی فقط کافیه باهاش حرف بزنی ، اون خودش می‌دونه چطوری به بهترین نحو جوابتو بده! صل الله علیک یا اباعبدالله❤️

بله

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔

البته همه چیزو تقصیر خودت ندون

خودتو مقصر صد در صد ندون

مطمئنن نگاه کنی اونم آدمی نیست که کاملا بدون اشتباه باشه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706