2733
2734
عنوان

خانمایی که دوساله یابیشتر منتظر نینی هستید بیاییداینجا.دورهم باشیم👶

| مشاهده متن کامل بحث + 56739 بازدید | 16945 پست

سلام دخترا چطورين?

نمیدونم چیکار کنم 

شوهرم خیلی داغونه واقعا نمیدونم چیکار کنم خوب بشه

بااین حالم غذای مورد علاقشو ميپزم هرجا میگه باهاش می رم ولی از بعد سقطم.....

الهام من از ستاره خبر ندارم عزیزم

آقا جان شرمنده ام دعا هایم برای بچه است نه تمام شدن غيبتت اللهم عجل لوليک الفرج
سلام دخترا چطورين? نمیدونم چیکار کنم  شوهرم خیلی داغونه واقعا نمیدونم چیکار کنم خوب بشه باای ...

سارا جان بذار یه ذره زمان بگذره

شوهر منم اینطور مواقع تا چند روز صبوری میکنه حال من خوب که میشه تازه میره تو لاک خودش😔

حق داره، قبول کن سخته براش

چند روز بهش سخت نگیر و بروز نده که متوجه تغییر رفتارش شدی، خودش آروم به روال عادی برمیگرده

شوهر من که رگ خوابش اینطوره گفتم شاید مفید باشه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا چطورين? نمیدونم چیکار کنم  شوهرم خیلی داغونه واقعا نمیدونم چیکار کنم خوب بشه باای ...

سلام سارا😔نمیدونم چی بگم..حکمت خدا چیه

ولی مطمئن نشونه ی خوبی بوداین.ان شاءالله بزودی زود خبربارداری سالم و سلامت رو بهمون میدی مطمئنمممممممممم

خوبین همگی؟

منم خوبم

من زیاد نمیام دیگه سایت بیامم فقط اینجامیام.دوست ندارم دیگه حتی یه تاپیک بخونم.

امیدوارم بزودی خبربارداریمونو همینجابنویسیم....به امیدخدا

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
تواین ۶ سال ینی نمیخواستی که کلا دو دوره ای قرص خوردی؟  مثبت منظورت باردارشدی ولی خونریزی کردی ...

چرامیخواستم اما خیلی بی خیال پیگیری میکردم دکترا هم اکثرا ازمایش میدادن ۳بار دکتر عوض کردم 

بله باردارشدم وخونریزی کردم 

۶ساله منتظرم بی بی چک دوخط ببینم بایه شکم قلمبه میشه برام دعاکنید منم مادربشم ☺ 
2731
سلام عزیزم  آخه بتام خیلی خیلی کم بود بعد هفت هشت روز تاخیر و اینکه دکتر گفت بارداری پوچ بوده& ...

عریزم واقعا ناراحت شدم ان شالله دوباره مامان بشی به این زودی 

سارا جان بذار یه ذره زمان بگذره شوهر منم اینطور مواقع تا چند روز صبوری میکنه حال من خوب که میشه تاز ...

سلام بانو جونم

چطوری 

نمیدونم چیکار کنم 

خوشيش دوروزم طول نکشید هی بمیرم براش 

ممنون از راهنمایت امتحانش میکنم حتما

سلام سارا😔نمیدونم چی بگم..حکمت خدا چیه ولی مطمئن نشونه ی خوبی بوداین.ان شاءالله بزودی زود خبرباردا ...

سلام عزیزم 

والا چی بگم 

ان شاءالله نشونه خوبی بوده 

آخ چقدر اون دو روز تو شوک بودم باورم نمی شد ولی الان ......

نمیدونم حسرتشو میخورم ک ای کاش فلان کار رو میکردم 

عریزم واقعا ناراحت شدم ان شالله دوباره مامان بشی به این زودی 

پیتزا جونم چطوری

هی خواهر بحق حضرت زهرا مهمون تا قبل عید باردار بشیم 

تو اون دوروز بارداری براتون دعا کردم 

2740
پیتزا جونم چطوری هی خواهر بحق حضرت زهرا مهمون تا قبل عید باردار بشیم  تو اون دوروز بارداری بر ...

فدات بشم مرسی 

ان شالله واقعا کاش تا عید هممون حامله شیم تموم بشه این روزای سختمون 

فدات بشم مرسی  ان شالله واقعا کاش تا عید هممون حامله شیم تموم بشه این روزای سختمون

ان شاءالله میشیم 

هی 

ببخدا از دست این خانواده شوهرم دق میکنم آخر 

بیشعوری تا چ حد آخه خدایا 

ان شاءالله میشیم  هی  ببخدا از دست این خانواده شوهرم دق میکنم آخر  بیشعوری تا چ حد ...

چی شده باز سارا؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

سلام من همینجام...برای شمادعامیکنم...

من دیکه دکترنمیرم

میشه بشه 

نمیشه هم من تمام تلاشموکردم...میخواستم iui کنم هی مشکل پیش میومد باخودم فکرکردم شاید حکمتی داره خدا چیزه دیگه میخواد

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2706