2733
2734
عنوان

خانمایی که دوساله یابیشتر منتظر نینی هستید بیاییداینجا.دورهم باشیم👶

| مشاهده متن کامل بحث + 56739 بازدید | 16945 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم تیپشووووو 🥰😻خدا نگهدار همشون باشه بزرگ بشن ادرس این تاپیک رو بدیم بهشون بخونن چقدررررر منت ...

قربونت

اره والا چ روزایی گذروندیم

شکر بخاطر وجودشون ایشالا همیشه تنشون سلامت باشه

Lea  
2728
سلام بر همه عزیزان خوبین؟؟؟فسقلیا چیکار میکنن وای ک چقدر دلتنگتونمممممممممم

سلام‌عزیزم شماخوبید

شکرخدا خوبیم

منم مشغول دختریم میخوام ازشیر بگیرمش 

آذرتولد دوسالگیشه

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
خداروشکر برای حال خوبش 🥰 سلام برسون بهش حتما تبریک بگو از طرف ما 

چطوری گلم خوبی 

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
سلام‌عزیزم شماخوبید شکرخدا خوبیم منم مشغول دختریم میخوام ازشیر بگیرمش  آذرتولد دوسالگیشه

قربونت ای جونم ب سلامتی تولدشم مبارک باشه

حتما روزی ۳ تا سفکسیم بخور شیرت خشک شه اذیتت نکنه

Lea  
قربونت ای جونم ب سلامتی تولدشم مبارک باشه حتما روزی ۳ تا سفکسیم بخور شیرت خشک شه اذیتت نکنه

مرسی دوستم جونت سلامت

خداروشکر همه چی خوب پیش رفت

باید بریم مرحله بعد ازپوشک گرفتن حالا نمیدونم الان شروع کنم یا بعدعید

2738
مرسی دوستم جونت سلامت خداروشکر همه چی خوب پیش رفت باید بریم مرحله بعد ازپوشک گرفتن حالا نمیدونم ال ...

خداروشکر عزیزم

ببین پوشک باید ۲۷ هفته رو حتما تموم کرده باشه تا بگیریش زودتر اصلا نگیر

Lea  
خداروشکر عزیزم ببین پوشک باید ۲۷ هفته رو حتما تموم کرده باشه تا بگیریش زودتر اصلا نگیر

باشه

فقط شیرم خشک نشده این مدت سرماخورده بودم چرک خشک کن وامپول یناهم استفاده کردم ولی باز میاد چیکارکنم بنظرت؟چی بخورم

سلام... این تاپیک چند روز پیش دیدم کلی از پیامهاتون رو خوندم.. خداروشکر اکثرا باردار شدین تا جایی که متوجه شدم

چقدر خوب بوده دور هم بودین داشتن هم درد و کسی که درکت کنه واقعا تسکین دهنده هست.... لطفا هر کی پیامم رو دید دعام کنه من ۵ ماه بیشتر اقدام نبودم اما خب آخر متوجه شدم اندومتریوز هستم و بعد اون دنیا برام سیاه شده افسردگی گرفتم نمیدونم چیکار کنم...

دکترم که میگه میشی خیلیا هم دیدم اینجا نوشتن با اندو طبیعی باردار شدن ولی من امیدی ندارم 

خیلی تو زندگیم سختی کشیدم خیلی فکرشم نمیکردم تهش مریض شم و حسرت بچه بکشم واقعا حق من بعد اونهمه تلخی و سیاهی این بوده.....

.