2733
2734

من ماه پیش ۳۰روز عقب انداختم این ماهم ۲۱روزه عقب انداختم سونو دادم گفت مشکلی نداری کیستم نداری.خودم حدس میزنم تنبلی تخمدان دارم ولی میگم اگ تنبلی داشتم تو سونو مشخص میکرد یا ن؟

علایم تنبلی تخمدان چیه ؟؟؟

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

پریود نامنظم اولین علائمشه

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو سونو معلوم میشد اگه تبلی داشتی،شاید دلیل دیگه ای داره

گل نرگس نظری کن که جهان بی تاب است/روز وشب چشم همه منتظر ارباب  است/مهدی فاطمه پس کی به جهان میتابی؟/نور زیبای تو یک جلوه ای از محراب است...!
2731
ریزش مو موی زائد زیاد کل بدن جوش پریود نامنظم کیست ریز در بعضی مواقع سفیدی مو

همشو دارم به جز علایم اخر.....عزیزم من سونو دادم نگفت ک تنبلی داری فقط میخوام بدونم تنبلی توی سونو مشخص میشه یا ن

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
تو سونو معلوم میشد اگه تبلی داشتی،شاید دلیل دیگه ای داره

اره گفت مشکلی نداری توی سونو هم ننوشته تنبلی

همشو دارم به جز علایم اخر.....عزیزم من سونو دادم نگفت ک تنبلی داری فقط میخوام بدونم تنبلی توی سونو م ...

والا من همشو داشتم گفت تخمدانت تنبله

نمیدونم عزیزم بهتره جواب سونو رو نشون متخصص زنان بدی دکترای سونوگرافی بعضی وقت تشخیص اشتباه میدن

والا من همشو داشتم گفت تخمدانت تنبله نمیدونم عزیزم بهتره جواب سونو رو نشون متخصص زنان بدی دکترای سو ...

یعنی اگ تنبلی داشته باشم باردار نمیشم؟

اخه میخواستم اقدام کنم....🥺

2740
یعنی اگ تنبلی داشته باشم باردار نمیشم؟ اخه میخواستم اقدام کنم....🥺

تنبلی نه عزیزم مشکلی برای بارداری به خودی خود نداره اما اگه پریودت نامنظمه اول برو قرص بخور تنظیم شی بعدش

بادکتر حتما مشورت کن

همشو دارم به جز علایم اخر.....عزیزم من سونو دادم نگفت ک تنبلی داری فقط میخوام بدونم تنبلی توی سونو م ...

عریزم من سونو و ازمایشم خوب بود  دکترم گفت تنبلی تخمدان داری گفتم از رو چی میگید گفت ذخیره تخمدانت