2733
2739

بچه دوم از طریق رحم اجاره یعنی مادر اصلی دوران حاملگی نداره.

با این شرایط بهترین تفاوت سنی بچه اول و دوم چند سال خوبه؟

۲ سال خوبه؟ یا سخته؟

الهی که خدا آرامش رو به دلهاتون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فاصله هرچی کمتر باشه بهتره.‌‌..برای اینده بچه ها

منو داداشم ۲ سال نیم فاصله داریم انگار رفیقیم باهم

ولی دخترخالم با داداش ۱۰سال اختلاف دارن اصلا باهم نمیسازن همش دعوا

2740

۴ سال بهترین سنه چه هم جنس باشن چه یه جنس نباشن

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
۱ تا ۲ سال که با هم بزرگ بشن به نظرم 

اینجوری اصلا خوب نیست چون به بزرگه ظلم میشه و دوران شیردهی و رسیدگی بهش کامل نمیشه بعد تو این سن چون به هم نزدیکن سازگاری باهمم ندارن

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚