2737
2739

۳۴ هفته و ۵ روزم امروز یهو متوجه شدم زیر سینم تا نزدیک نافم خیلی شله و خالیه درصورتی که تا چند روز پیش خیلی سفت بود

چکار کنم ؟استرس دارم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم بچت اومده پایین بالای شکمت خالی شده واسه همین همچین شده شاید زایمان نزدیکه چون از علائم زایمان ه ...

یعنی انقدر زود؟به ۳۸ هفته نمیرسم؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731
فکر میکنم چون نزدیک زایمان هست بچه داره میاد پایین کم کم

اخه تازه ۳۵ هفته هستم امکان داره این روزا زایمان کنم؟

استرس نداشته باش عزیز احتمالا نی نی اومده پایین.

احتمال زایمان زود رس دارم؟

2740
از علایم نزدیک شدن زایمانه ولی قرار نیست مثلا این اتفاق چند روزه بیفته شکمت خیلی بزرگه؟

نه شکمم حتی کوچیکم هست

عزیزم یعنی به ۳۸ هفته میرسونم؟

یعنی انقدر زود؟به ۳۸ هفته نمیرسم؟

اگه تو ۳۴ هفته زایمان کنی زایمانت زودرس هست و بچت نارس باید ماه هشتم کاملا تمام بشه . اینی که شما میگی از علائم زایمان هست حتما برو دکتر زنان ، وسایل سنگین بلند نکن زیاد هم راه پیاده نرو برات خطر داره 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تو ۳۴ هفته زایمان کنی زایمانت زودرس هست و بچت نارس باید ماه هشتم کاملا تمام بشه . اینی که شما می ...

باشه عزیزم مرسی

دعا کن برام

2706