2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم گفت بیا خونمون اما😭...

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 42 پست
به شوهرت بگو وقتهایی میام که خودت خونه باشی یا اینکه اخر هفته ها دو روز یه جای خوش آب و هوا ویلا بگی ...

آخه شوهرم درآمدش انقدر نیست ک خونه بگیره،پنجشنبه جمعه هم همیشه خونه ماست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیرون قرار بذارین سنگین برو سنگین بیا نمیشه که از الان بری آشپزی کنی حدوحدودت مشخص باشه اگه خیلی دل ...

آخه شوهرم همش سرکارع زیاد وقت قرار گذاشتن نداره،آره واقعا از آشپزی کردن و کارای خونه رسیدن بیزارم ولی میدونم امروز فردا نرم هفته بعد مجبورم میکنه برم بعد هفته بعد اول هفته میبره و تا آخر نگه میداره

نه عزیزم زیاد نمان  اصلا بهتره شب نمانی  همسرت هم خیلی کارش گیره عروسی بگیرید برید سر زن ...

اگ نرم میگ ت منو درک نمیکنی نمیتونم هرشب بیام خونتون خستم و راهتون دیرع

2731

من اگه برگردم ب دوران عقدمون خیییلی کم میرفتم خونشون بیشترب شوهرم میگفتم بیاد یا وقتایی هم ک میرفتم هیچوقت بخاطر بدجنسی ها و کرمایی ک مادرشوهرم میرخت خودمو اذیت نمیکردم و بیخودی اون لحظاتی ک کنار شوهرم بودمو برا خودم زهرنمیکردم.

اینو ول کن شوهر دکتر چجوری پیدا میکنید؟😄

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
اگ نرم میگ ت منو درک نمیکنی نمیتونم هرشب بیام خونتون خستم و راهتون دیرع

خوب نیاد 

مگه قراره هر شب بیاد 

باهاش صحبت کن عزیزم 

بگو برای این شرایط سخته 

فقط پنج شنبه و جمعه میام پیشت 

شنبه صبح هم میرم خانه امان 

نباید به چیزی که دوست نداری مجبورت کنه 

ولی باهاش حرف بزن

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
الآن برم بهتره یا هفته بعد منو بگیره ببره تا ۴ ۵ روز نگه داره؟

ببره نگه داره؟؟؟ ی جوری در مورد خودت حرف میزنی انگار یک شیئی هستی که اختیاری نداری. عزیزم کسی نمیتونه مجبورت کنه بمونی تهش میگی اینجا خوابم نمیبره نیرم اتاق خودم بخوابم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
من اگه برگردم ب دوران عقدمون خیییلی کم میرفتم خونشون بیشترب شوهرم میگفتم بیاد یا وقتایی هم ک میرفتم ...

من تموم سعیم میکنم ک نرم الآنم یک هفته نرفتم ولی دلشوره دارم ک امروز فردا نرم ب جاش هفته بعد اول هفته منو میبره

فردا برم چون پنجشنبه جمعه شوهرم اینجاس میایم اینجا

آخه ی کارایی میکنه مغزم گوز میاد میره حموم لخت میاد بیرون من مغزم ریپ میزنه

هی غذارو میده دست من بعد ایراد میگیره جلو بقیه منم ب شوهرم گفتم دیگ اینجا میام غذا درست نمیکنم..

2706