2737
2739
عنوان

باردارها و اقدامى ها بياين تاپيكم

93 بازدید | 14 پست

بچه ها من ١ ساله كه ازدواج كردم و اين ماه براي اولين بار اقدام داشتم و همه چي رو رعايت كردم و زير نظر دكتر دارو براي تحريك تخمك گذاري مصرف كردم و توي زمان تخمك گذاري سونوي داخلي انجام دادم و دكتر گفت فوليكول سايز ١٩ داري كه خيلي خوبه و يه شب در ميون نزديكي داشته باش.منم انجامش دادم.حالا موعد پريودم ١٥ آذر هست.خيلي اميد داشتم كه پريود نشم البته هنوزم نشدم ولي ترشحات قبل از پريود رو دارم و يه كم دل درد شبيه دل درد پريودي دارم و سينه هامم درد ميكنه من هميشه قبل از پريود سينه هام دردناك ميشن. حالا بنظرتون اينا علائم پريوديه يا بارداري؟؟؟؟ خيلي ناراحتم😢 كاش باردار باشم. دعا كنيد برام

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت❤️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درست مثل منی منم درد پریودی داشتم خیلی وحشتناکتروبارداربودم انشالله که بارداری

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون

ایشاالله که باردار باشی ولی با علائمی که گفتی اصلا نمیشه گفت که برا پریودی یا بارداری چون من خودم وقتی پسر اولمو باردار بودم به حدی علائم پریودی داشتم که فکر میکردم دارم میشم ولی نمی‌شدم حتی قرص ژلوفن خوردم برا دردام که بعد چند روز تاخیر فهمیدم باردارم شماهم راهی نداری جز اینکه صبر کنی از موعدت بگذره

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2740
منم اقدامی هستم یک هفته مونده هیچ علامتی هم ندارم جز بالا بودن دمای بدنم که بعد تخمک گذاری نیم تا یک ...

من هيچوقت دماي بدنمو اندازه نگرفتم ولي بقيه علائمى كه گفتم رو دارم.اولين بارمه كه اقدام كردم دلم ميخواد باردار باشم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت❤️🤍
درست مثل منی منم درد پریودی داشتم خیلی وحشتناکتروبارداربودم انشالله که بارداری

واقعا علائمت مث من بود؟ اميدوارم كردي عزيزم🥹🥹🥹❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت❤️🤍
ایشاالله که باردار باشی ولی با علائمی که گفتی اصلا نمیشه گفت که برا پریودی یا بارداری چون من خودم وق ...

ممنون عزيزم

ولي استرس كشت منو.اولين بارمه كه اقدام كردم فكر ميكردم با همين اولين اقدام باردار ميشم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت❤️🤍
شما ترشح هم داشتيد؟

یادم نیست دقیق ولی منم مثل تو بادکتر ودارووآمپول باردارشدم منم سه روز مونده به پریودی درد کمر شکمم شروع شدناامیدشدم گفتم پریودمیشم بعد یه هفته بیبی چک زدم مثبت شد

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2706