2737
2734

نه شام رفتم

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بله

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سال قبل یه هفته مشهد بودم یه کار خیر انجام دادم یه نفر رو که ارزوی مشهد داشت هیچ کس رو نداشت با خودم رایگان بردیم مشهد اول که شیش روزش مهمان امام رضا بودم بعد هم که تستم مثبت شد یعنی همه جوره امام رضا مهمونم کرد جواب خوبی که کردم رو خیلی سریع اصلا فکرش رو نمیکردم بهم داد ممنونم بابت هدیه ی قشنگش دخترم 

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
چطوری بوده؟؟؟ کسی که صبحونه بره دیگه برا ناهار و شام نمیتونه ثبت نام کنه؟؟؟

خوبه ولی وعده های نهاروشامش خیلی بهتره 

نه دیگه نمیشه ثبت نام کرد الان اسمتون دراومده؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2738
من سال قبل یه هفته مشهد بودم یه کار خیر انجام دادم یه نفر رو که ارزوی مشهد داشت هیچ کس رو نداشت با خ ...

عزیزم چقدر عالی 

چطوری ۶روز مهمان آقا بودید؟

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
عزیزم میشه واسه من دعا کنی؟! خیلی محتاج دعام🙏🏻💔

محتاجم به دعا ان شاالله هرچی صلاحته

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
عزیزم چقدر عالی  چطوری ۶روز مهمان آقا بودید؟

اونی که رایگان بردیم مشهد یه نذر داشت النگوشو داد حرم اونجا کلی بهشون ژتون دادن یه روز درمیون نهار میرفتیم حرم 

میگم که امام رضا جواب خوبیمون داد

۶ روز در مهمانسرا امام رضا غذا خوردید؟؟؟

اره یه روز درمیون ظهرا و گاهی شبا حرم بودیم

بله  شما ام از طریق برنامه رضوان رفتید؟؟

برای صبحونه توحرم باهمسرم داشتیم راه میرفتیم یهویی بهمون فیش دادن وتونسیم رضوان هم ثبت نام کردم اسمم دراومدوبرای نهاررفتیم کلافقط یکبارمیشه رفت فکرمیکنم هر۳سال یکبارباشه دقیقشونمیدونم

برای چندشنبه رزرو کردی؟

اونی که رایگان بردیم مشهد یه نذر داشت النگوشو داد حرم اونجا کلی بهشون ژتون دادن یه روز درمیون نهار م ...

الهی قربون آقا برم 

مدیون کسی نمیمونن این خاندان 

به بهترین شکل ممکن جوابشون رو میدن

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2706