2733
2764
عنوان

امشب خونه جاریم بودم😶😂

9062 بازدید | 179 پست

تازه رسیدم، خلاصه مهمون از شهرستان داشتیم ۲ روز خونه مادر شوهرم بودن دو روزم خونه جاریم میمونن ،زرشک پلو با مرغ درست کرده بود و قرمه سبزی و سوپ خامه خلاصه شامو خوردیم سفره رو من کمک کردم پهن و جمع کنیم بعد شیرینی پخش کردیم داشتیم می‌خوردیم یا چایی که یهو عروس بزرگه زن عمو شوهرم برگشت به جاریم گف زهرا عزیزم لازم نبود انقد ریختو پاش کنیا بعد یهو مادرشوهرم گف

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀

به من راستی ما ی کاری همیشه تو دورهمیامون انجام میدیم که یادم رفت بهت بگم کلا ۱ نوع غذا باید هممون درست کنیم چون شاید بلخره یکی دستش خالی باشه جاریتم برای این چند نوع درست کرد چون تو اولین باره میای خونش خواسته مهمون داری کنه حسابی (عقدم)حالا شب یلدا که برام یلدایی میارن مامانم میخواست سبزی پلو با ماهی و کوکو سبزی و گردن پلو درست کنه یعنی الان چند نوع درست نکنیم؟

نظرتون راجب حرف مادرشوهرم چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوض دستت درد نکنه بود..شمام همون کوکو و ماهی فقط بپزیذ یا گردن.۳ مدل زیادیشونه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
درست کن بعدا پشت سرتون حرف درمیارن 

اصلا آدمای اینجوری نیست مخصوصا مادرشوهرم

2706