2737
2734

۱۱سالشه و کلاس پنجم خیلی اذیت میکنه برای درس خوندن درواقع دیگه روانی شدم همه کار هم کردم میگه حوصله درس خوندن ندارم.روانشناس هست کمک،بده؟

بگو نخونی شوهرت میدیم😂)شوخی(

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو این سن بدشونم نمیاد😂😂😂

میدونم نسل جدید خیلی شوهرین🤣

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2740
اتفاقا ب وقتش شوهرگریزن تو بچگی دلشون لباس عروس میخان🤣🤣

بچه جاریم کلاس پنجمه.خواهر نامزد کرده این برگشته گفته پس من چی🤣🤣🤣

اونم با یک کفتری عروس هلندی ای چیزی نامزد کنین قول میدم استقبال میکنه چون فقط اسمشو دوس داره😂😂😂

😂نبابا اینجا زیاد نگهش دارن نهایت تا ۱۶ سالگیه

اصلن باهاش کلکل نکن اصلن نگوبخونه یابنویسه دوبارکه انجام ندادمعلم که دعواش کردخوب مشه دخترمنم همینجو ...

الان دخترت خوب شده؟ دختر من امروز گریه که امتحان ریاضی رو بد دادم بعد گفت دیگه درست درسم رو میخونم بازم عصر همونجور نخوند