2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نه دهم

جامعه دهم زمان ما خیلی آسون بود

همش درباره جهان اجتماعی و... بود 

الانم همونه؟

اگر در مسئله ای آگاهی کامل ندارید پست نزارید ▫️#بی‌دینی‌افتخار‌نیست ▫️جز خدا کسی برات باقی نمیمونه پس به جز خدا هیچکی نباید برات مهم باشه▫️در گریختن رستگاری نیست بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند...

من با علاقه وارد رشتم نشدم و به علت تمرکز نداشتن سر کلاس توضیحات یادم نمونده 

حالا شما بدون اینکه چیزی از من بدونید قضاوت کنید 

و به تحقیر کردنتون ادامه بدید

من با علاقه وارد رشتم نشدم و به علت تمرکز نداشتن سر کلاس توضیحات یادم نمونده  حالا شما بدون ای ...

کلیپ ببین تو اپارات عین معلم توضیح میدن

اگر در مسئله ای آگاهی کامل ندارید پست نزارید ▫️#بی‌دینی‌افتخار‌نیست ▫️جز خدا کسی برات باقی نمیمونه پس به جز خدا هیچکی نباید برات مهم باشه▫️در گریختن رستگاری نیست بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند...
من با علاقه وارد رشتم نشدم و به علت تمرکز نداشتن سر کلاس توضیحات یادم نمونده  حالا شما بدون ای ...

به چی علاقه داری؟ همین امسال که تموم شد عوض کن سال بعددرساسختره

باش اصن حق باتوعه👏
آره ولی از نظرم همش چرته کلافه میشم وقتی میخوام بخونم

این کلافگی تو خوندن هر درسی همراهته

اتفاقا این درس نسبت به بقیه درس هاتون مثل اقتصاد آسون تره

2706