2733
2734

من دوتا بچه دارم یکی ۲ساله یکی ۶ ماهه که دومی ناخواسته شد 

دوستان شوهرم از نظر مالی وضع مالی خوبی. داره اخلاقش زیاد خوب نیست کافیه یه چی شه بلند میشه کتک میزنه بدوبیراه میگه دلم میخواد جدا شم راحت شم

همیشه همسرم ۸ اینا خونه میاد امروز ۹/۳۰بود زنگ زدم گفتم کجای نگفت منم بعد قطع کردن گفتم کجا چرا قائم میکنی کجایی اومد خونه بچه ها خیلی اذیت میکنن گفتم دیگه نمیکشم خسته شدم تا این از دهنم بیرون اومد گمشو برو گمشو خونتون کی جلوت گرفته خسته شدم دوستان گفتم حرف دهنت بفهم بخدا همین گفتم اومد تا دلش میخاد کتک زد از سرو صورتم 

خستم دوستان خانوادم مخالف جدایی آن شهرمون کوچیکه همش آبرو آبرو میکنن

فقط ی چی بگید دلم داره آتیش میگیره سرو صورتم درد میکنه  میگم فردا برو شکایت کن بیام میگه شکایت انقدر کش میدم طلاق نمیدم حالت بیاد جا ..خستم خستم خستم لعنت ب روری که من ازدواج کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط برو پزشکی قانونی حتما 

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم
2731

بمیرم واس بچه ها

تواون شرایط چقد وحشت کردن ترسیدن

سلام عزیزم اگر نظراتت بامن متفاوته اگر مخالف حرف و ایده و عقیده  من هستی اگر احساس فرهیختگی داری و پیام منو بی فرهنگی میدونی خواهش میکمم ریپلای نکن و نظر عقده و سطح فرهنگ تو برای خودت حفظ کن و نگهدار بدون باهمون کلمه اول ک حس کنم میخای ابراز عقیده کنی من دیگ بقیه شو نمیخونم و جوابی هم نمیدم همونطور ک من بارها مخالف عقیده ای بودم ولی خوندم و گذشتم

هروقت کتک زد به 110 زنگ بزن شکایت ثبت کن. قرار نیست طلاق بگیری، ولی نیاز داری که مدرک داشته یاشی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

منم همینم بیابغلم

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

عزیزدلم الهی بمیرم برات خدالعنت کنه بعضی این مردارا بچهاتم‌کوچیکن اخه اماتاکی بخاطر حرف مردم کتک بخوری مگ انموقع ک‌کنک میخوری بی توجهی میبینی مردم کمکت میکنن اگ بنظرت میشه درسش کرد بمون درسش کن اگ نه طلاق بگیر

2706