2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری شده نمی تونی عکس بزاری؟ هزینش چقدر شد؟ 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

من لب زدم و حدود۹۰درصدش توی ده روز جذب شده

پیج من در اینستاگرام...   zahra_babakhaniiii         من یه آرایشگرم...یه هنرمند واقعی...ازبچگیعاشق میکاپ بودم...درس خواندن..شغلای مختلف رفتم و نصفه ول کردم...اما بالاخره ترسو گزاشتم کنار و دل به دریا زدم مدارکمو گرفتم و شروع به کارکردم..کم کم دارم شناخته میشم...مطمعنم یه روز بهترین آرایشگر زن ایران میشم..اون روز زیاد دور نیست❤️🌸
دوست داری برگرده ؟چند سی سی زدی ؟ سر یه سال ۸۰درصدش میره

وای خدایا یکسال ک من میمیرم😭😭😭هر گونه دو سی سی قیافم خیلی بد شده هرکی میبینم بهم میگه بد شدی یعتی واقعا راهی نیست که به صورت قبلیم برگرده خدایا چه غلطی کردم😭😭😭

گونه بدتره لب خوبه زود میره 

ععع

پیج من در اینستاگرام...   zahra_babakhaniiii         من یه آرایشگرم...یه هنرمند واقعی...ازبچگیعاشق میکاپ بودم...درس خواندن..شغلای مختلف رفتم و نصفه ول کردم...اما بالاخره ترسو گزاشتم کنار و دل به دریا زدم مدارکمو گرفتم و شروع به کارکردم..کم کم دارم شناخته میشم...مطمعنم یه روز بهترین آرایشگر زن ایران میشم..اون روز زیاد دور نیست❤️🌸
وای خدایا یکسال ک من میمیرم😭😭😭هر گونه دو سی سی قیافم خیلی بد شده هرکی میبینم بهم میگه بد شدی یعتی ...

تا دو سه ماه دیگه ۵۰درصدش میره دو سی سی که جیزی نیست اوایل ورم داره سرماه خودش نصف میشه

کمپرس اب گرم بزار جذب میشه 

حوله داغ میزارم کمی خیلی کم جذب کرده بعد کمپرس آب گرم بزارم واقعا کامل جذب میشه بعد وقتی میگن جذب میشه یعنی صورتم میشه همون چیزی که قبلا بوده؟

2706