2733
2734
عنوان

ترکیدگی خونه در بارداری 😭

232 بازدید | 28 پست

سلام 

۲۴ هفته ام ...خیلی خونم داغون نامرتب اونطور که می‌خوام نمیتونم پاشم تمیز کنم تنگی نفس دارم و حسابی بدن درد و کمر درد در حد یک ظرف و غذا درست کردن یک مرتب الکی 

دوتا بچه کوچیکم دارم ک همش میپاشن

اوایل بارداری ویار شدید و هماتوم استراحت مطلق به امید سه ماه دوم بودم الان ک بدتر شدم سنگین و تنگی نفس 

شماهم تو بارداری اینطوری میشدخونه ها

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا مثل تو هستم دردایی ک میکشم فیل و از پا میندازه ولی خونم برق میزنه شما شرایطت ی فرقی با من داره ک بچه کوچیک داری این خودش یکم سختش می‌کنه البته منم خیلی وقتا پیش میاد خونم نامرتبه ولی خب همش سعی میکنم تمیز نگه دارم 

2731

چه تفاهمی

خوشبختم🥲

منم دو تا بچه مدرسه ای دارم که میریزن و میپاشن.

منم ۲۱ هفتم.

غریبم هستم

بیخیال زندگی شدم

برای دردات منیزیم عالیه.

بگو دکترت بده بهت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

آره بابا همه جا داغون بود تو بارداری یبار جارو نکشیدم دو بار مامانم تو ۹ ماه کشید دیگه فکرشو بکن

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2740
منم دقیقا مثل تو هستم دردایی ک میکشم فیل و از پا میندازه ولی خونم برق میزنه شما شرایطت ی فرقی با من ...

من سر بچه اول و دوم خونم عالی بود ..اما این یکی چون بچه هام بریز به داشت ترکیده و اینک غریبم و دور از خانواده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سر بچه اول و دوم خونم عالی بود ..اما این یکی چون بچه هام بریز به داشت ترکیده و اینک غریبم و دور ا ...

اره خب شما هرچی هم تمیز کنی بچه هات کثیف میکنن هفته ای یک روز ی نفر و بگیر بیاد کمکت من این ماه یکی و میگیرم واسه خونه تکونی چون خودم اصلا دیگه نمیتونم ب شدت کمر و واژنم درد می‌کنه 

پس به امید سه ماه سوم نباش که اوضاع بدتره شوهرت یا مادر و خاهری کسی رو بگو بیاند تمیز کنند ماه اخرم ...

غریبم مامانم اینا دورن. مادر شوهرم دیوار به دیوار به امید این من غذا درست کنم بیاد اینجا بخوره ...شوهرم صبح زود می‌ره تا دیروقت گاهی کمک می‌کنه اما اونطور ک می‌خوام نمی‌رسه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم این بارداریت سخت تر گذشت ؟

راستش نه!

اصلا حتی ویارم نداشتم.

امااا دیابت بارداری گرفتم که نابودم کرده و قبلا نداشتم.

ولی غم و غصه زیااااد دارم به حدی که روزی نیست گریه نکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
اره خب شما هرچی هم تمیز کنی بچه هات کثیف میکنن هفته ای یک روز ی نفر و بگیر بیاد کمکت من این ماه یکی ...

یک چی خنده دار بگم ..من روم نمیشه کسی بگم بیاد کارم انجام بده ...باور کن ممکن قبل اومدنش خودم پاشم کار کنم زشت نباشه جلو اون خونم کثیف باشه تا این حد نوبرم من

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706