2733
2739

لباس مدل ماهی پولک دار طلایی

لباس ساتن امریکایی قرمز یکمی پف دار

خودمم لاغرم.ولی فارق از اندام کدوم جذاب تره ب نظرتون؟

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 

اگه باسن نداری دومی رو بگیر 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2731
2740
ماهی ک مال بالای ۴۰ ساله ب نظرم

یعنی به نظر شما قرمز ساتن جلوه اش بیشتر از پولکی طلایی هست؟

پوست لات چ رنگیه طلایی ک سن بالا میپوشن قرمز هم زیاد شیک نیست ماهی باللی ۴۰ سال میپوشن

سفیدم