2733
2739
عنوان

چرا بعضی معلما اینجورین

175 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

دختر من تو مدرسه ی غیر دولتی میره  پارسال شاگرد زرنگ بوده یه کمی شیطونه یا به قول معلمش بی دقته

معلم برای تشویق براشون ستاره در نظر گرفته پرسیدم چرا ستاره ی دخترم از همه کمتر برچه اساسی ستاره میدی 

گفت فعالیت علوم و رفتار دانش آموز و اینا که الکی به بهداشت بچمم گیر داد و زیر کارنامه نوشت 

حالا هر وقت بهش چیزی گفتم که گوش نداد فعالیت میبره ستاره هم نمیده یا من میگم که اصلا

خیلی هم رابطمون خوبه و میخواد بگه احترام میزاره سنشم 22سالشه

ولی به نظر شما رفتارش درسته اینجور برخورد که دارم نظر میدم توجه نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم درست نیست که بخواییم به هر رفتار معلم انتقاد کنیم و نظر بدیم قطعا خودش حواسش هست که چکار میکنه 

این همه دانش اموز تو ی کلاسه مامان هرکدوم ی نظری بده که معلم بدبخت دیوونه میشه

2731

عذر میخوام ولی بنظرم زیاد تو مسائل درس و مدرسه دخترتون درگیر نشین

بزارین اگه مشکلی هست خودش با معلمش درمیون بزاره

رَبِّ اِنِّی لِما اَنزَلتَ اِلَیَّ مِن خَیرِِ فَقیر                                        پروردگارا من به هرخیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم;)
عذر میخوام ولی بنظرم زیاد تو مسائل درس و مدرسه دخترتون درگیر نشین بزارین اگه مشکلی هست خودش با معلم ...

خودش که همش میخواد من بگم 

منم میگم من نمیتونم باید خودت بگی

میگه گوش نمیکنه

همشم یه دانش آموز که چون فقط آرومه اونو تو ایتا نشون میده

2740
خودش که همش میخواد من بگم  منم میگم من نمیتونم باید خودت بگی میگه گوش نمیکنه همشم یه دانش آم ...

بهرحال خود دانش آموزا با هم همکاری کنن و درمیون بزارن بهتر اینه که شما بگی

الان دوست من کلاس دوازدهم بودیم بازم مادرش زنگ میزد با دبیرا سر امتحان چونه میزد:/ 

رَبِّ اِنِّی لِما اَنزَلتَ اِلَیَّ مِن خَیرِِ فَقیر                                        پروردگارا من به هرخیری که سویم بفرستی سخت نیازمندم;)
بهرحال خود دانش آموزا با هم همکاری کنن و درمیون بزارن بهتر اینه که شما بگی الان دوست من کلاس دوازده ...

دختر من نه سالشه

گفتم واسه این شهر نیست پشت در دیدم همه میریزن سرش

دختر من نه سالشه گفتم واسه این شهر نیست پشت در دیدم همه میریزن سرش

بهرحال شما مختاری 

ولی بنظر من که فقط تو مسائل جدی در حدی که یه معلمی در شان شغلش حرف نزنی، بی ادبی کنه  رفتار ناشایست داشته باشه و خلاصه در حدی که نیاز به جریمه یا بیرون کردنش باشه نیازه والدین وارد میدون بشن

ولی اینی که معلما همش از یکی تعریف میکنن

یا چمیدونم نمره رو درست حسابی ندن

به قول شما ستاره شو کامل ندن

اینا دیگه طبیعیه و بچه ها هم اینجوری یاد میگیرن خودشون حقشونو بگیرن

بازم بهرحال نمیتونم مجبورتون کنم هرجور صلاحه🙏

طبق تجربیاتم سرکلاس گفتم